Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Za co ta premia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jeszcze jak
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lipca 2021, 21:21
Jestem właśnie w Krakowie i z 50 razy już z tymi ulotkami podeszli
Odpisz
19 lipca 2021, 21:50
@Godylos5: też byłem w Krakowie
Odpisz
19 lipca 2021, 22:11
@Oliwier256: Jak tam podobało Ci się? Co polecasz ja dopiero dzisiaj przyjechałem
Odpisz
19 lipca 2021, 22:23
@Godylos5: tak, podobało
Polecam Wieliczkę, Aquapark, Rynek, kopiec i to chyba wszystko
Odpisz
19 lipca 2021, 22:24
@Oliwier256: Akurat blisko rynku mam mieszkanie
Odpisz
20 lipca 2021, 20:14
@Godylos5: Ja od siebie mogę polecić Kocią Kawiarnię niedaleko Krakowskiej, Wawel, pyszne lody przy Starowiślnej są mega polecam i zalew nowohucki też fajny, można sobie usiąść przy wodzie I poodpoczywac
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2021, 20:19
@LaLaLisa: Serio kocia kawiarnia w Krakowie? Następnym razem muszę tam pójść. Byłam w Krakowie raz i z tych wymienionych byłam na Wawelu
Odpisz
21 lipca 2021, 14:46
@LaLaLisa: Dzisiaj na Wawelu byłem
Odpisz
21 lipca 2021, 12:27
ten szablon mema
Odpisz
17 lipca 2021, 15:48
Ja biorę ulotkę i później wyrzucam
Odpisz
17 lipca 2021, 15:50
Ja biorę ulotkę i udaje że rozdaję ulotki i daje je pierwszej randomowej osobie
Odpisz
17 lipca 2021, 15:50
Big Brain Time
Odpisz
17 lipca 2021, 15:51
Ja wyciągam swoją ulotkę i mu daje
Odpisz
17 lipca 2021, 16:08
@Bright32:
Odpisz
19 lipca 2021, 22:12
Zrobię tak
Odpisz
20 lipca 2021, 20:05
Ja na ulotce daje swój autograf
Odpisz
20 lipca 2021, 20:08
@LaLaLisa: Też tak zrobię
Odpisz
20 lipca 2021, 19:43
Jacie pierdziele już 300 pomad strzałków
Odpisz
20 lipca 2021, 12:19
Stałem dzisiaj na światłach, zmieniły się 3 razy i za każdym razem podchodził z ulotkami do mnie
Odpisz
19 lipca 2021, 21:07
No cóż ja jeszcze nigdy w życiu nie dostałem ulotki, więc nie rel
Odpisz
20 lipca 2021, 02:41
WTF?
Są dwie opcje, albo masz 5-6 lat albo mieszkasz na wsi której nigdy w życiu nie opuściłeś, nawet na zakupy.
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2021, 09:51
otóż mieszkam w mieście, wychodzę bardzo często, mam 13 lat. I najprawdopodobniej jakieś dziwne szczęście.
Odpisz
20 lipca 2021, 09:56
Aaaa nie, czekaj dostałem kiedyś kiedy miałem z 8 może 9 lat ulotkę we wieliczce, już nie pamiętam o czym... Chociaż pewny nie jestem na 100% bardziej takie 60%
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2021, 23:45
Serio nie ogarniam, jak można ich olewać. Been there, błagam. Ludzie oni tam będą stać póki tych zasranych ulotek nie rozdadzą do końca. To naprawdę nie sztuka się poczęstować sztuką i ją ewentualnie wyrzucić 200 m dalej. Niby niewiele a serio możecie pomóc
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2021, 21:16
1. Przyjmij ulotkę od ulotkarza
2. Poczekaj na zimę
3. Spal ulotkę w kominku
4. Jest Ci ciepło i przyjemnie
Odpisz
19 lipca 2021, 22:29
@NowszyRevLer: "global warming incident"
Odpisz
19 lipca 2021, 21:16
Ja szanuje ich pracę i biorę te ulotki i wyrzucam gdzieś kilometr dalej.
Odpisz
19 lipca 2021, 21:58
@loginX: jako dawny ulotkarz mogę powiedzieć że każdy ma w dupie co zrobisz z tą ulotką.
Odpisz
19 lipca 2021, 22:00
@Adik536: oprócz zleceniodawcy czy tam reklamodawcy, np jak zobaczą ulotkę w koszu obok ulotkarza to mogą potrącić wypłatę. Ale to było jakieś 12 lat temu
Odpisz
19 lipca 2021, 21:33
Yeeea boiii pierwszy mem na głównej
Odpisz
19 lipca 2021, 21:05
Jeszcze nigdy mi sie gość z ulotkami nie przedstawił
Odpisz
17 lipca 2021, 15:51
Nie rel ja ze swoim szkieletem Kubą jesteśmy tak szybcy, że nas ulotkarze nie doganiają.
Odpisz