memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
31 lipca 2021, 19:19
Ja zawsze kupowałem batonik i czekoladę, i miałem w nosie to czy matka będzie drzeć na mnie mordę czy nie. Zwykle nie darła
Odpisz
31 lipca 2021, 17:51
Moja ulubiona scena z GTA V -Masz, kup sobie coś ładnego. -Siedem dolarów?! -Powiedziałem coś ładnego, nie drogiego. Chyba nie jesteś chciwą pindą.
31 lipca 2021, 17:08
Ale oddajesz po drodze 2zł jakiemuś Żulowi a później brakuje ci na cukier...
31 lipca 2021, 17:50
@Murarzowa: rel
31 lipca 2021, 16:17
A ty kupujesz sobie coś brzydkiego
29 lipca 2021, 13:54
0, 27 zł reszty
29 lipca 2021, 14:36
@KufelMleka: Ale znajdujesz w kieszeni 20 zł:
29 lipca 2021, 13:49
Mi za każdym razem tak mówi
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież31 lipca 2021, 19:19
Ja zawsze kupowałem batonik i czekoladę, i miałem w nosie to czy matka będzie drzeć na mnie mordę czy nie. Zwykle nie darła
Odpisz
31 lipca 2021, 17:51
Moja ulubiona scena z GTA V
-Masz, kup sobie coś ładnego.
-Siedem dolarów?!
-Powiedziałem coś ładnego, nie drogiego. Chyba nie jesteś chciwą pindą.
Odpisz
31 lipca 2021, 17:08
Ale oddajesz po drodze 2zł jakiemuś Żulowi a później brakuje ci na cukier...
Odpisz
31 lipca 2021, 17:50
@Murarzowa: rel
Odpisz
31 lipca 2021, 16:17
A ty kupujesz sobie coś brzydkiego
Odpisz
29 lipca 2021, 13:54
0, 27 zł reszty
Odpisz
29 lipca 2021, 14:36
@KufelMleka: Ale znajdujesz w kieszeni 20 zł:
Odpisz
29 lipca 2021, 13:49
Mi za każdym razem tak mówi
Odpisz