Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 lipca 2021, 12:16
Jak sie nazywala ta melodyjka bo zapomnialam kapke
Na jakies 90% pokemony to byly cnie
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2021, 14:03
@Smrodek_: https://youtu.be/0aPosoat6Sg
Odpisz
30 lipca 2021, 14:45
o wlasnie
Myslalam ze cos z 3dsa ale tylko w bw gralam
Dzieki
Odpisz
1 sierpnia 2021, 13:40
@Smrodek_: prawie sie rozplakalam na koncu black
Odpisz
1 sierpnia 2021, 13:48
@Kothin: Ze wzgledu na gistorie tak?
Ja tez sie rozplakalam ale bardziej przez Hydreigona Ghetsisa
Odpisz
31 lipca 2021, 21:09
Kajman. Chyba. Nie znam się aż tak dobrze. Kajman, aligator, coś w tym stylu
Odpisz
1 sierpnia 2021, 00:19
@mafiabenio: wydaje mi się, że kajman
Odpisz
31 lipca 2021, 17:29
przytulaśnie :>
Odpisz
31 lipca 2021, 17:21
Myślałem, że na koniec się rzuci
Odpisz
31 lipca 2021, 16:46
Słodki
Odpisz