Te całe wakacje powinny były trwać 10 miesięcy, a nie 2 miesiące
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Nie idź!
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lipca 2023, 07:54
No ja bym się cieszył gdyby Polski wywalili bo mi to do życia nie potrzebne bo przecież właśnie napisałem po polsku i jak jest jakiś błąd ortograficzny (na pewno jest) to mam to w dupie
Bo baba od polskiego jest straszna
Odpisz
25 sierpnia 2021, 22:20
Ma ktoś szablon z Ninja?
Odpisz
15 grudnia 2021, 20:24
@Jargur: Ja mam. I już daję.
Odpisz
12 września 2021, 12:07
Rel
Odpisz
6 września 2021, 21:43
Nie rel. Ja się cieszę
Odpisz
28 sierpnia 2021, 23:05
Rel
Odpisz
26 sierpnia 2021, 01:33
Imo gdyby nie było polskiego i nauczyciele nie od rozszerzeń by się tak nie pocili to by było git
Odpisz
26 sierpnia 2021, 03:29
@kanapka9: +1
U mnie Polski jest najgorszy, typiara dosłownie próbuje nam zrobić materiał z rozszerzenia na podstawie "bo to przydatne". Ona nie rozumie że jesteśmy rozszerzeniem 100% ścisłowym i polski nam się nigdy nie przyda, szczególnie że pewnie większość z nas wyjedzie za granice.
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2021, 10:06
ale ta logika "po co mi polski jak wyjade" to takie głupawe, bo co z tego jak inne osoby ze szkoły zostaną? Ale fakt, że nauczyciele od przedmiotów bez rozszerzenia czasami tak się pocą i wciskają wszystko to akurat prawda, u mnie tak jest z niemieckim, kiedy tylko angielski mamy zawodowy i rozszerzony (tylko to wina jednej osoby, a nie całej szkoły)
Odpisz
26 sierpnia 2021, 17:39
NAWET gdyby nikt nie wyjeżdżał za granicę, to polski się skończył w 8. klasie podstawówki. Teraz jest historia literatury i nic więcej. Nikomu się to nie przyda, nie ma to żadnego zastosowania, ani praktycznego, ani teoretycznego.
Odpisz
27 sierpnia 2021, 17:43
U mnie tak samo, ale mówi "ponieważ nas też to obowiązuje".
Odpisz
27 sierpnia 2021, 12:13
Nie wiem jak wy, ale ja chcę już wrócić do szkoły, bo w tym roku aż tak bardzo nie "czułam" wakacji. Może to dlatego, że cały rok siedziałam na zdalnych. Poza tym, zwykle w wakacje spotykałam się z przyjaciółmi, ale teraz całymi dniami siedze w domu oglądając ukrytą prawdę i inne kitowe seriale. Chętnie wychodziłabym z psem na spacer, ale zwichnął sobie łapę i nie mam motywacji żeby wychodzić w domu. Brakuje mi kontaktów z ludźmi, bo znajomi jakoś się ode mnie oddalili i nie są chętni żeby się ze mną spotykać, ale ze sobą wzajemnie się spotykają. Jednym słowem, chcę wracać do szkoły ale w miarę rozumiem, czemu inni nie chcą.
Odpisz
26 sierpnia 2021, 12:25
Ja osobiście mam dośc wakacji, co nie oznacza że chce wrócić do szkoły, po prostu cały rok szkolny przesiedziałam w domu na zdalnych i teraz gdy są wakacje też muszę siedzieć w domu z kilku przyczyn jak np. to że 2 razy byłam chora i nie mogłam się doleczyć przez co 6 tygodnie psu na budę, oraz remont mostu w moim mieście przez co ciężko się gdziekolwiec dostać. Musiałam też chodzić na treningi których nie lubię ale z których nie potrafię zrezygnować więc przez cały tydzień nie mogłam niczym zająć myśli tylko myślałam o tym jak bardzo będzie beznadziejnie. W tym roku ide do 8 klasy i też boje się tego że na ten rok zamkną mnie znowu w domu na zdalnych i że nie będe miała jak spędzać czasu ze swoją klasą z którą jestem dość zżyta + nie wiem co chce dalej w życiu robić i do jakiej szkoły średniej pójść, w dodatku jestem dość nieśmiała oraz mam inne zainteresowania niż moi rówieśnicy(mianowicie w d..ie mam to kto z kim chodzi i co odwalił dany influenser) więc przeraża mnie wizja że przez całą szkołę średnią będe wyrzutkiem bez żadnych przyjaciół i że zmarnuje swój czas jako nastolatka. To wszystko mnie strasznie przytłacza i sprawia że mam dość .
Koszyk na czerwone --> \__/
Odpisz
26 sierpnia 2021, 13:36
@owca_z_cygarem: jestem w podobnej sytuacji jak ty. Jeśli lubisz grać w gry to polecam zakup jakiejś wymagającej, żeby nie myśleć o tym całym goownie. Propo rówieśników to trochę nie rozumiem po co się z nimi kontaktować skoro się nie ma wspólnych tematów i ich nie lubi, ważne mieć jednego kumpla/przyjaciółkę z którym/którą się da normalnie pogadać, oczywiście to zależy czy taka osoba w twoiej klasie lub rodzinie jest. Nawet w takim cs o dziwo możesz napotkać miłych ludzi do pogadania. Oczywiście różni ludzie mają różne wymagania do zaspokojenia potrzeb i niektórzy potrzebują mniej lub więcej kontaktu fizycznego z innymi, ale takie coś na ten czas powinno wystarczyć. Jeśli chodzi o oczekiwania wobec ,,nastoletnich lat,, no cóż - j...ć
stereotypy po prostu. Żeby lepiej się poczuć polecam też wyjść gdziekolwiek np. na rower coś wszamać i cieszyć się z tego, że można miło spędzić czas będąc także samemu. Jak nie wiesz co robić w życiu to chyba ogólniak najlepiej cnie? (po uj się tak rozpisałem)
pozdrawiam
i równiesz daję koszyk na czerwone: \__/
Odpisz
26 sierpnia 2021, 08:59
Pamiętam ten odcinek
Odpisz
25 sierpnia 2021, 11:00
Gdyby trwały 10 miesięcy to gówno byśmy się nauczyli. Zwłaszcza ludzie w technikach/zawodówkach
Odpisz
25 sierpnia 2021, 11:01
@Oliwier256: Tak czy siak będą zdalne
Odpisz
25 sierpnia 2021, 11:03
czytałem że powrót we arześniu będzie na 100%
Odpisz
25 sierpnia 2021, 11:04
@Oliwier256: Może i tak, ale nagle w październiku będzie wzrost zachorowań i znowu nas zamkną
Odpisz
25 sierpnia 2021, 11:09
@Oliwier256: OP i tak się g. nauczy, więc jemu różnicy to nie zrobiłoby.
Odpisz
25 sierpnia 2021, 11:22
@Oliwier256: Raczej w liceach xddd
Poza tym gdyby system edukacji nie był taki zj...ny to 10 miesięcy wakacji byłoby realne.
Odpisz
25 sierpnia 2021, 11:45
Odpisz
25 sierpnia 2021, 11:48
@Bejz_: nie? XD Nieważne jaki system, 10 miechów to zdecydowanie za dużo, nawet ten popie....ony antyludzki system z Korei Płd. nie nadążyłby tak
Odpisz
25 sierpnia 2021, 11:54
Mordo ale rzecz w tym że w szkole tak naprawdę gówno się uczysz. Uczysz się po pierwsze w sposób nieskuteczny, tracisz mnóstwo czasu, a po drugie uczysz się wiele rzeczy, które nie są ani przydatne, ani ciekawe. Znaczna większość dorosłych gówno pamięta ze znacznej większości "wiedzy" zdobytej w szkole i ani trochę tego nie żałuje.
Odpisz
25 sierpnia 2021, 13:12
o nie Czarnek muszę wydłubać sonie oczy zanim zechcę popełniać zbrodnie wojenne
Odpisz
25 sierpnia 2021, 21:40
@Bejz_: gdyby wakacje trwały by 10 miesięcy, dzieci cieszyli by się że idą do szkoły
Odpisz
25 sierpnia 2021, 21:56
jak pierwszy raz były zdalne to się cieszyłem ale k...a ile można
Odpisz
26 sierpnia 2021, 03:05
@Oliwier256: W tym roku szkolnym będę miał egzaminy zawodowe (kierunek technik mechatronik) więc lepiej żeby zdalnych nie było
Odpisz
26 sierpnia 2021, 07:14
@Ja_Ocelot: też będę miał egzaminy zawodowe ( tecnik hotelarz)
Odpisz
26 sierpnia 2021, 06:48
Ja się ciesze
Odpisz
25 sierpnia 2021, 21:25
Szczerze mówiąc gdyby nie korki z majcy i fakt kto uczy tego przedmiotu to bym się cieszył
Odpisz
26 sierpnia 2021, 01:19
@Stulej4: Jak dla mnie gdyby mi nie zmieniali nauczyciela fizyki w 2. klasie + nie byłoby polskiego to też by nie było aż tak źle
Odpisz
26 sierpnia 2021, 00:16
Zmiana szkoły trzeci raz to chyba dosyć męczące zajęcie
Odpisz
25 sierpnia 2021, 22:59
W reklamach cieszą się z tego że w tym dniu rozpoczęła się...
2 wojna światowa :D
Odpisz
25 sierpnia 2021, 22:02
smutna rzeczywistość :(
Odpisz