Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Mało znany szczegół
Lekko nie będzie
Młodzi gniewni
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 października 2021, 19:10
z dwojga złego wole mniejsze zło
Odpisz
12 października 2021, 00:58
Problem w tym, że jedno i drugie jest negatywne.
Odpisz
12 października 2021, 02:34
@BaDinGa_Boy: czy ja wiem, ćpanie i robienie dzieci jest całkiem przyjemne, może tylko nie patuskom
Tak samo jak granie w komputer
Odpisz
12 października 2021, 13:05
@Krzyniu: Oczywiście nie mogę się nie zgodzić, ale jeżeli już mamy mieć takie myślenie jak autor mema, to zarówno z jednego i drugiego wyciągniemy coś, co źle na nas wpływa.
Odpisz
12 października 2021, 13:16
@BaDinGa_Boy: Noooo jeśli akurat jesteś osobą która definiuje coś takiego jak uniwersalne zło
Odpisz
13 października 2021, 16:12
@Krzyniu: Zło - zjawisko przejawiające się przewagą aspektów zsumowanych negatywnych ogólnospołecznie.
Odpisz
11 października 2021, 22:32
Ale równie dobrze mógłbyś się uczyć, być najlepszym, pójść na dobre studia, potem znaleźć dobrą pracę i nieźle zara… a nie czekaj żyjemy w Polsce, tutaj ćpające patusy nieroby mają lepiej niż uczciwie pracujący ludzie
Odpisz
Edytowano - 11 października 2021, 22:34
Kontynuując twoją myśl to z lepszym wykształceniem możesz wyjechać za granice i tam zarabiać godne pieniądze jako np lekarz
Albo możesz pójść do wojska i walczyć za Republikę
Odpisz
11 października 2021, 22:42
Zależy gdzie będziesz pracował lol, niestety nadal praca fizyczna jest bardziej płatna
Odpisz
11 października 2021, 22:52
@wiedeni: Walka za Republikę?
Odpisz
11 października 2021, 22:54
@Kapitalista:
Odpisz
11 października 2021, 23:20
@wiedeni: Zależy co dla matki opa w memie znaczy ciągle, czy piwniczenie 24/7 w piwnicy i zagrywanie się nie zważając na obowiązki czy granie około 2-3 godziny w weekendy ze znajomymi. Myśle, że chodzi o pierwszą
Odpisz
11 października 2021, 22:53
Właśnie, może trochę uznania? Nieposiadanie znajomych to kiepski kawałek chleba.
Odpisz
11 października 2021, 22:38
Nie Rel moi rodzice nie mają do mnie takiego problemu od praktycznie zawsze
Odpisz
11 października 2021, 22:36
Więc wyłączasz komputer i nagle 50 zadań z dupy
Odpisz
Edytowano - 11 października 2021, 22:35
Problem jest w tym, że jestem synem koleżanki czyjejś mamy i ta osoba właściwie ćpa i r.....
Odpisz
11 października 2021, 22:31
Mame ja napadłem na kasyno a z dwóch innych mnie wyrzucili bo za dużo zarobiłem, a potem porwali mnie naukowcy i musiałem sie bić z robotami więc nie mów że nic nie robię
Odpisz