Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PanNalesnik

7 listopada 2021, 22:03

Ja se tam jem z majonezem, jestem jakaś dziwna?

Avatar Agamer12321

13 października 2021, 20:40

Łatwiej się po tym memie sra

Avatar Bombelek_4_

15 października 2021, 15:49

@Agamer12321: mem na przeczyszczenie

Avatar Saratowexebielozierskjpg

17 października 2021, 20:46

Avatar weronika8582310

14 października 2021, 20:00

O boże, moja siostra tak robi

Avatar pawlox123

13 października 2021, 22:30

kur*a mój stary majonez , chrzan i sos amerykański jeszcze dodaje

Avatar lysamysza

13 października 2021, 21:29

Ja lubię pierogi z serem

Avatar saneSboy

13 października 2021, 20:25

Je moi

Avatar Lajn_

12 października 2021, 16:11

moja kuzynka je z magą

Avatar Emdo_

13 października 2021, 20:12

@Lajn_: moja kuzynka też. Nawet te z truskawkami 🤮

Avatar maslo123_5

13 października 2021, 19:09

Cześć

Avatar Niewiemcojatutajrobie5

13 października 2021, 18:20

Pierogi z mięsem i keczupem nawet niezłe są

Avatar AxonDeHudin

13 października 2021, 17:59

Nie rozumiem
Od zawsze wszyscy u mnie w domu tak robią

Avatar orzech39

13 października 2021, 17:39

Avatar Geraltzriviv

13 października 2021, 17:30

uwielbiam z twarogiem
szwedy nawet dobre
śmietana? Jadam
O kurde, tak nie można TO JEST GORSZE NIŻ HAWAJSKA

Avatar MeenziPL

13 października 2021, 17:18

ja tam jem z barszczem

Avatar DerpGh0st

13 października 2021, 17:14

pierogi z kapustą i grzybami, mocno przysmażone są całkiem smaczne z ketchupem

Avatar Chenderella

13 października 2021, 16:47

Przeczytałam "ludzie którzy jedzą pierogi ze śmietnika"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Progs
Dodane przez: Progs

Najbardziej realistyczny spośród modów

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jakby trochę nie fair

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka