Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Opiekacz_21

3 stycznia 2022, 07:20

co jak co, jakby przyleciał na mój ogródek helikopter z polonezem nawet bym się nie zastanawiał i brał od razu

Avatar PRZEKLADNIA_TYGRYSA

19 grudnia 2022, 16:51

@Opiekacz_21: zależy co, Poloneza czy Helikopter

Avatar PRZEKLADNIA_TYGRYSA

7 lutego 2022, 21:03

Nikt: Ci dwaj rycerze ortalionu po okradnięciu mnie z benzyny i wlaniu tego do diesla:

Avatar kapix500

2 stycznia 2022, 21:05

prawdziwy cud socjalistycznej motoryzacji

Avatar
Hamczurk

31 grudnia 2021, 19:55

Rel, polonez kombi mojeego taty zepsuł sie w drodze 20km po kupieniu jak jechał nim do domu XDDDDD

Avatar Pomiot

31 grudnia 2021, 20:13

A może po prostu benzyny zabrakło?. Większość samochodów które nie są jeszcze kupione mają małą ilość paliwa, by móc nim zajechać do domu a potem myśleć o paliwie

Avatar
Hamczurk

31 grudnia 2021, 20:15

@Pomiot: nie, zgasł i na lawecie popylał a potem tydzień sie tata z miechanikiem głowili o co chodzi. Dalej nie wiem chyba od listopada stoi w garazu i taki z niego pożytek

Avatar Pomiot

31 grudnia 2021, 20:18

Może silnik zardzewiały, albo w tym sklepie posiedział tak długo, że rdza całkowicie rozwaliła samochód

Avatar
Hamczurk

Edytowano - 31 grudnia 2021, 20:20

@Pomiot: dobra dopytałem starszego i masz rację, ale połowicznie. Otóz w tym polonezie caro zepsuty bł wskaźnik poziomu paliwa i stąd tydzień rozterek, co jest nie tak. Samochód stoi w garażu i czeka na cieplejsze dni XD

Avatar Pomiot

Edytowano - 31 grudnia 2021, 20:04

Plot Twist: Polonez jest w dobrej jakości, tylko kamerzysta śmieje się za kamerą

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Dziwak
Dodane przez: Dziwak

Były nóżki, nie ma nóżek

Ostry ten sędzia

Drewniany kominek

To musiało być męczące

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka