I cyk pieniądze za nie robienie nic
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
A, okej
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 czerwca 2023, 20:47
@KontoUsunięte: Chcesz być zawodowym nierobem? Zostań wuefistą!
Odpisz
22 stycznia 2022, 20:56
Nie rel, bo pan od Wf zwykle sędziuje
Odpisz
Edytowano - 26 stycznia 2022, 20:05
W mojej szkole to bramkarz sędziuje, a nie Pan od WF akurat
Odpisz
29 czerwca 2023, 20:46
A u mnie wybiera 2 uczniów i karze sędziować
Odpisz
Edytowano - 18 marca 2023, 08:26
Ostatnio prezentowaliśmy wf-iście piramidy gimnastyczne. Wf-ista gapił się w laptopa i tylko zerkał co 20 sekund
Odpisz
4 lutego 2022, 16:55
Nie rel u mnie chcą grać w sia*kówkę
Odpisz
25 stycznia 2022, 19:22
U mnie tak nie ma, baba wymyśla takie dziwactwa, że my nie wiemy jak wygląda ,, piłka nożna".
Odpisz
23 stycznia 2022, 07:42
rel, u mnie na zastępstwie to przychodzi sobie i daję nam piłki albo sami po nie idziemy i on sobie przegląda telefon
Odpisz
22 stycznia 2022, 22:57
Moje całe gimnazjum...
Odpisz
22 stycznia 2022, 22:42
Wuefista*
To nie są nauczyciele ;)
Odpisz
20 stycznia 2022, 10:16
Chciałbym tak
Odpisz
22 stycznia 2022, 20:25
Zostań nauczycielem wf'u
200 zł
Odpisz
22 stycznia 2022, 20:14
U mnie w dwa ognie grają
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2022, 20:13
Ja mam złe przeżycia z piłki nożnej na wf'ie. Zawsze jestem na bramce, a nie jestem najchudszy i nie chodzę na dodatkowe zajęcia sportowe jak reszta chłopów z naszej klasy, i grają na mnie tak ostro, że z każdego wf'u wychodzę kontuzjowany (jak gramy w nogę).
Odpisz
20 stycznia 2022, 23:51
Rel
Odpisz
20 stycznia 2022, 16:13
Dziś na W-F'ie chłopaki jakieś 10 minut kłócili się z trenerem, że on tylko przegląda telefon i nic nie robi. Następnie wznowili mecz piłki nożnej, w którą grali już 2 lekcje z rzędu.
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2022, 10:12
ja nie lubię. dobrze że nie graliśmy nigdy.
Odpisz
20 stycznia 2022, 10:13
@Kaowru: Rel
Imo kosz lepszy
Odpisz
20 stycznia 2022, 13:21
@Walentine_: imo kosz jeszcze gorszy chyba.
Odpisz
20 stycznia 2022, 14:44
@Kaowru: moim zdaniem siatkówka była zaj****ta
Odpisz
20 stycznia 2022, 14:45
@Ojciec__Mateusz: ja wsm to ogólnie jestem beznadziejny we wszystko.
Odpisz