Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Chinska_podrobka

29 czerwca 2023, 20:47

@KontoUsunięte: Chcesz być zawodowym nierobem? Zostań wuefistą!

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2022, 20:56

Nie rel, bo pan od Wf zwykle sędziuje

Avatar Batman_XD

Edytowano - 26 stycznia 2022, 20:05

W mojej szkole to bramkarz sędziuje, a nie Pan od WF akurat

Avatar Chinska_podrobka

29 czerwca 2023, 20:46

A u mnie wybiera 2 uczniów i karze sędziować

Avatar
hejcio_klejcio

Edytowano - 18 marca 2023, 08:26

Ostatnio prezentowaliśmy wf-iście piramidy gimnastyczne. Wf-ista gapił się w laptopa i tylko zerkał co 20 sekund

Avatar Jadeja

4 lutego 2022, 16:55

Nie rel u mnie chcą grać w sia*kówkę

Avatar Mariaaa

25 stycznia 2022, 19:22

U mnie tak nie ma, baba wymyśla takie dziwactwa, że my nie wiemy jak wygląda ,, piłka nożna".

Avatar DRAGON_POLSKA

23 stycznia 2022, 07:42

rel, u mnie na zastępstwie to przychodzi sobie i daję nam piłki albo sami po nie idziemy i on sobie przegląda telefon

Avatar Figarus

22 stycznia 2022, 22:57

Moje całe gimnazjum...

Avatar Anantashesha

22 stycznia 2022, 22:42

Wuefista*
To nie są nauczyciele ;)

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2022, 10:16

Chciałbym tak

Avatar Alfa7

22 stycznia 2022, 20:25

Zostań nauczycielem wf'u
200 zł

Avatar Kot_miolnir_

22 stycznia 2022, 20:14

U mnie w dwa ognie grają

Avatar Marszepann

Edytowano - 22 stycznia 2022, 20:13

Ja mam złe przeżycia z piłki nożnej na wf'ie. Zawsze jestem na bramce, a nie jestem najchudszy i nie chodzę na dodatkowe zajęcia sportowe jak reszta chłopów z naszej klasy, i grają na mnie tak ostro, że z każdego wf'u wychodzę kontuzjowany (jak gramy w nogę).

Avatar Dziobas_z_internetu

20 stycznia 2022, 23:51

Rel

Avatar SincerelySorry

20 stycznia 2022, 16:13

Dziś na W-F'ie chłopaki jakieś 10 minut kłócili się z trenerem, że on tylko przegląda telefon i nic nie robi. Następnie wznowili mecz piłki nożnej, w którą grali już 2 lekcje z rzędu.

Avatar Kaowru

Edytowano - 20 stycznia 2022, 10:12

ja nie lubię. dobrze że nie graliśmy nigdy.

Avatar Walentine_

20 stycznia 2022, 10:13

@Kaowru: Rel
Imo kosz lepszy

Avatar Kaowru

20 stycznia 2022, 13:21

@Walentine_: imo kosz jeszcze gorszy chyba.

Avatar Ojciec__Mateusz

20 stycznia 2022, 14:44

@Kaowru: moim zdaniem siatkówka była zaj****ta

Avatar Kaowru

20 stycznia 2022, 14:45

@Ojciec__Mateusz: ja wsm to ogólnie jestem beznadziejny we wszystko.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Ojciec__Mateusz
Dodane przez: Ojciec__Mateusz

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

A, okej

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka