memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
30 stycznia 2022, 16:39
Żyła średnio, ale umarła zajebiście
Odpisz
30 stycznia 2022, 13:51
Nie potrafię znaleźć śmiesznego
30 stycznia 2022, 14:50
@AxonDeHudin:
30 stycznia 2022, 14:02
Typowa mentalność Polaka. ...j, że mi źle, byle somsiad miał gorzej.
30 stycznia 2022, 14:34
@Keraton: i to się tyczy i państw i sąsiada zza płotu
30 stycznia 2022, 11:26
Lubię Niemców
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież30 stycznia 2022, 16:39
Żyła średnio, ale umarła zajebiście
Odpisz
30 stycznia 2022, 13:51
Nie potrafię znaleźć śmiesznego
Odpisz
30 stycznia 2022, 14:50
@AxonDeHudin:
Odpisz
30 stycznia 2022, 14:02
Typowa mentalność Polaka. ...j, że mi źle, byle somsiad miał gorzej.
Odpisz
30 stycznia 2022, 14:34
@Keraton: i to się tyczy i państw i sąsiada zza płotu
Odpisz
30 stycznia 2022, 11:26
Lubię Niemców
Odpisz