Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Lekko nie będzie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To będzie bolało
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lutego 2022, 10:28
Jeszcze Hiacynta Bucket
Odpisz
5 lutego 2022, 11:37
Są j....ięci i tyle
Odpisz
31 stycznia 2022, 22:37
No bo poj...ny no
Odpisz
29 stycznia 2022, 20:10
dai suki
Odpisz
29 stycznia 2022, 20:20
nahuimi tahata
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2022, 20:24
@RommSter: gouasuka namymhuiu
Odpisz
29 stycznia 2022, 21:21
Megumin Shiromuku
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2022, 11:13
@RommSter: Idk dlaczego ale widze tam "na h u i mi ta hata"
Odpisz
30 stycznia 2022, 11:48
@flashpoolbanxso: O to właśnie chodzi
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2022, 11:49
Albo:
Go-ua su-ka na mym hu-iu
Odpisz
30 stycznia 2022, 14:33
głębokie
Odpisz
30 stycznia 2022, 15:57
@tata113m: Podejrzane
Odpisz
30 stycznia 2022, 19:02
"Megumin Shiromuku" a to?
Odpisz
30 stycznia 2022, 19:07
@flashpoolbanxso: to jest taka postac nie wchodz w to
Odpisz
30 stycznia 2022, 19:41
@RommSter: To je chop czy baba
Odpisz
30 stycznia 2022, 19:47
@RommSter: aż to zrobie
Odpisz
30 stycznia 2022, 19:47
baba
Odpisz
30 stycznia 2022, 19:48
@RommSter: żałoba przez zobaczenie
Odpisz
30 stycznia 2022, 19:48
@flashpoolbanxso: to mowilem zebys nie sprawdzal
Odpisz
31 stycznia 2022, 18:51
@flashpoolbanxso: Ona ma 14 lat
Odpisz
29 stycznia 2022, 21:07
Było
Odpisz
29 stycznia 2022, 21:36
Serio?
Odpisz
29 stycznia 2022, 21:58
@Oxygenus: tak
Odpisz
29 stycznia 2022, 22:32
sory nie wiedziałem
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2022, 23:10
@Oxygenus: następnym razem rób autorskie ;)
Odpisz
30 stycznia 2022, 10:06
można zrobić autorskiego mema i wciąż mieć komentarze, że było
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2022, 10:07
@Murarzowa: akurat ty się nie wypowiadaj, złodziejko
Odpisz
30 stycznia 2022, 10:09
nie złodziejko
Repostuję własne memy
Odpisz
30 stycznia 2022, 10:10
@Murarzowa: nie tylko swoje, a poza tym, to jeszcze gorzej
Odpisz
30 stycznia 2022, 11:23
a ma pan/pani dowód że było?
Odpisz
30 stycznia 2022, 11:24
@AdeptusAstartes: było, ale nie przeszło
Odpisz
30 stycznia 2022, 11:26
Jeśli nie przeszło wcześniej, to nie widzę problemu, jakby było na głównej wcześniej to był już problem.
Odpisz
30 stycznia 2022, 11:29
@AdeptusAstartes: no to w takim razie taki ultron czy inny mametchi mogą pomyśleć "hmm mój kijowy mem dostał 0-4, może wrzucę go jeszcze 2 razy"
Odpisz
30 stycznia 2022, 11:32
os2005 tez
Odpisz
30 stycznia 2022, 11:36
No to niech myślą, ich sprawa, może dostaną bana za spam.
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2022, 11:40
Chciałbym perma dla mametchiego bo on niszczy jeja swoimi gównomemami i słabymi dowcipami oraz idiotycznym zachowaniem
Odpisz
30 stycznia 2022, 11:12
Odpisz
29 stycznia 2022, 20:25
Kiedyś przez te wszystkie amerykańskie filmy i seriale specjalnie wyciągałem jakieś trampki i chodziłem w nich po domu.
Odpisz
29 stycznia 2022, 20:10
Co to ma być, w stodole mieszkają?
Odpisz