Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2022, 11:36

Co

Avatar Kicia_to_nie_kot

8 lutego 2022, 13:09

jajco

Avatar kiep0

8 lutego 2022, 17:19

gówno w zoo

Avatar kiep0

8 lutego 2022, 17:19

Ja tylko przypomnę, że gdyby skoki były tak popularne jak piłka nożna, to nasi skoczkowie osiągaliby podobne rezultaty jak piłkarze

Avatar makapakajekurczaka

8 lutego 2022, 13:33

Jeśli kogoś ciekawi kontekst - w głównym wydaniu "Wiadomości" zrobili minutowy materiał o sukcesie TVP i brązowym medalu dla Polski. Oczywiście za fakt, iż szło naszym ostatnio średnio odpowiadają obce siły i "tzw. <<wolne media>>" (chociaż nazwisko Tuska wyjątkowo nie padło). Jeśli komuś nie wystarczały zapewnienia redaktora to zacytowano tweeta Kurskiego, a potem pokazano go przytulającego małe dziewczynki w "The Voice of Poland", aby pokazać jakim jest dobrym człowiekiem.
Następnie na Tweeterze wybuchła gównoburza, że "tzw. <<liberalne media>>" nie potrafią rozbudzić w Polakach patriotycznego zainteresowania sportem, a bez dopingu sportowcy przegrywają i teraz są wściekli na Kubackiego, bo są anty-Polakami. Tutaj mój ulubiony fragment takiej dyskusji

(tak; zdaję sobie sprawę, że nikt nie pytał)

Avatar Zyciejestxd

8 lutego 2022, 13:14

Jak dla mnie skoki narciarskie powinny być transmitowane na tvp tylko dlatego, że to jest piękna tradycja.

Avatar lysamysza

8 lutego 2022, 11:31

nie rozumiem, czemu akurat piłkarze?

Avatar Godylos5

8 lutego 2022, 11:32

@lysamysza: No akurat naszej reprezentacji w piłce nożnej nie idzie jakoś bardzo dobrze, a ich wszystkie mecze są transmitowane na TVP

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2022, 11:35

@lysamysza: bo najlepiej grali gdy transmisje były na Polsacie

Avatar lysamysza

8 lutego 2022, 11:46

ok, już rozumiem

Avatar Dark_Dante

8 lutego 2022, 11:20

A świetne wyniki propagandy to zasługa tego, że jest ona kręcona przez rząd.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ficos
Dodane przez: ficos

Lekko nie będzie

Były nóżki, nie ma nóżek

Północne Węgry

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Można, tylko trzeba wstawać rano

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka