Bardziej doceniamy to co mamy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Deal życia
Fergus
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 lipca 2022, 18:52
W końcu mem z najlepszym youtuberem świata (miedzinsky)
Odpisz
19 listopada 2022, 22:02
@CZLEK: to w takim razie przypomnij mi w którym odcinku to powiedział
Odpisz
20 listopada 2022, 14:33
@Lucasss: Chyba ten o Mariocart
Odpisz
16 grudnia 2022, 13:06
@Lucasss: zwyczajny serial
Odpisz
30 listopada 2022, 12:08
Włoskiego a nie wlosiego
Odpisz
9 lutego 2022, 13:31
Observer - Polska gra. Polscy aktorzy. Dzieje się w Polsce. Jedna z postaci nazywa się Janusz i jest to stereotypowy dziad z wąsem. Jest nawiązanie do Ogniem i Mieczem. Nie ma polskiego dubbingu.
Odpisz
7 sierpnia 2022, 13:52
@Soberker: wynajęcie aktorów głosowych jest drogie a danie angielski jest niedosc że tańsze to bardziej opłacalne
Odpisz
9 lutego 2022, 12:27
W Far cry 2 są polskie napisy jedynie i jakoś polacy nie narzekali
Odpisz
9 lutego 2022, 12:59
Opie w wielu grach nawet napisów nie ma
Odpisz
9 lutego 2022, 13:18
nawet w polskich grach nieraz nie ma dubbing a nie mówiąc o napisach, dubbing jedynie mamy od redów i sony reszta ma w dupie
Odpisz
Edytowano - 11 lutego 2022, 13:47
@Racibor: square enix
polski dubbing w strażnikach galaktyki robionych od nich
Odpisz
11 lutego 2022, 13:59
@Xninja11: dzięki, trza będzie ograć, ale zdaje się ze tez są jakoś powiązani z sony, pewnie dlatego, ale najważniejsze ze jest
Odpisz
11 lutego 2022, 19:52
@Racibor: nie
był polski dubbing nawet na switchu
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2022, 10:03
Sporo tego
Odpisz
9 lutego 2022, 10:06
@Ami_Gami4: Wł*chy
Odpisz
9 lutego 2022, 21:24
@Ami_Gami4: "your stupid and dull country"
No to teraz zobaczymy, Mario
Odpisz
11 lutego 2022, 13:46
@Spider007: mario w zemście dodał słoik majonezu do polskiego bigosu
Odpisz
11 lutego 2022, 13:47
@Xninja11: w takim razie zobaczymy co powie na spaghetti z nutellą
Odpisz
9 lutego 2022, 19:03
+1 bo miedziak
Odpisz
9 lutego 2022, 16:30
No co no Techland nie miał czasu
więc przynajmniej cieszmy się z włochami napisami
Odpisz
9 lutego 2022, 14:23
Angielskie chociażby
Odpisz
9 lutego 2022, 13:06
A może my też zaczniemy obniżać oceny wszystkim grom bez dubbingu?
Odpisz
9 lutego 2022, 13:12
@Mikrus19: ja bym chciał mieć dubbing
Odpisz
9 lutego 2022, 13:18
@Racibor: Ja przynajmniej napisy....
Odpisz
9 lutego 2022, 13:18
doceniam za miedzinskiego
Odpisz
9 lutego 2022, 09:54
Dalej nie rozumiem jaki problem mają włosi.
Odpisz
9 lutego 2022, 09:56
@kajba: Oni też nie są specjalnie rozpieszczani prze wydawców swym językiem
Odpisz
9 lutego 2022, 10:00
@Boberek00: No ale mają napisy
Odpisz
9 lutego 2022, 10:06
@kajba: Może im to obiecano
Odpisz
9 lutego 2022, 10:18
@Boberek00: Też o tym myślałem ale nie znalazłem na ten temat żadnych informacji.
Odpisz
9 lutego 2022, 13:01
@kajba: Też nie rozumiem jak ja czasami nawet wyłączam polski dubbing
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2022, 13:14
@kajba: po prostu zawsze byli lepiej traktowani, a teraz trochę gorzej, dubbing a napisy to inna liga, ale że nas obrażają ...j im w d0pe
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2022, 12:59
Ej, mam zajebisty pomysł: Dajmy im trochę kasy i niech se sami k...a zrobią włoską wersję
Odpisz
9 lutego 2022, 13:02
Po co mamy im płacić?
Odpisz
9 lutego 2022, 13:04
@Mikrus19: No, masz rację
Mam propozycję:
Niech se sami zrobią, a potem gracze z innych krajów by ocenili czy lepsze czy ...jowo im wyszło
Odpisz
9 lutego 2022, 13:04
Lepiej nie. Wydzadzą wszystko na kluski
Odpisz
9 lutego 2022, 13:05
W Polsce, gdy gra nie ma polskiej wersji, ale ma zaangażowanych fanów, to sami robią spolszczenia.
W Mount & Blade gracze (Polacy) sami stworzyli mod wraz z polskimi odzywkami.
To samo z Gothickiem.....
Odpisz
9 lutego 2022, 13:06
@GigannPlus: Raczej pizzę i makaron
Odpisz
9 lutego 2022, 13:07
no właśnie
na pizzę i kluski
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2022, 09:56
Rel
Polskie napisy w grze Nintendo zdarzają się raz na pięćset lat
Odpisz
9 lutego 2022, 13:01
@GigannPlus: *pięć tysięcy
Odpisz
9 lutego 2022, 13:03
@tata113m: racja
Odpisz
9 lutego 2022, 09:58
Polacy gdy w grze jest cokolwiek po polsku
Czy ktoś wspomni o Polsce
Odpisz
9 lutego 2022, 10:06
@CupOfWater: Chyba coś jest ze mną nie tak, bo na mnie przestało robić wrażenie
Odpisz
9 lutego 2022, 10:36
@Boberek00: Wróg ojczyzny detected
Aktywować protokół w imieniu Polski podziemnej...
Odpisz
9 lutego 2022, 10:47
@CupOfWater: *O cholera*
Odpisz
9 lutego 2022, 13:00
@Boberek00: Witam ja przyszedłem wykonać wyrok.
Odpisz
9 lutego 2022, 12:21
miedzinski
Odpisz