@Knietjan: Mój jak na razie drugi i grzeje mocno przy graniu w gry czy dłuższym korzystaniu. Najlepsze, że jak coś się od tego psuje to ciężko oddać na gwarancję, bo zawsze ci wcisną, że to twoja wina
(pytanie tylko do użytkowników iphone'ów mających ówczesne doświadczenie z telefonami z androidem lub na odwrót)
Jakie są zalety posiadania Iphonea? Nikt kogo się o to pytałem nie był w stanie mi podać ani jednej, tylko coś tam mamrotali że iPhone to, iPhone tamto
Pytam się na serio, nie ironicznie ani żeby mieć bekę - Jakie są (o ile są) użytkowe zalety Iphone'ów?
@skelemaster: Głównie ludzie wybierają te telefony bo są stabilne i się nie wieszają + aktualizacje przez kilka lat bez problemów, brak błędów w systemie czy wciskania bloatware'u g**gle'a/podobnego na siłę. drugi to ekosystem apple'a, jeśli masz macbooka ipada itp to wszystko się synchronizuje ze sobą i jest zwyczajnie wygodniejsze. używałem obydwóch systemów w swoim żywocie i każdy ma swoje wady i zalety.
@skelemaster: ja zawsze używałem Sony
Ale one po 2 latach siadały i trzeba było kupować nowy
Ajfona kupiłem trochę z ciekawości ale głównie dlatego, ze na tamte czasy jako jedyny telefon miał opcje 256gb
A wszyscy wiedza jak wk...iajace potrafi być ciagłe zwalniania ie pamięci w tel. Karty działają wolno i noe wszystko da się na nie wrzucić
Wiec to była dość duże zaleta
Mam go już 5 czy 6 lat i ciagle działa a pamięci jeszcze nie zabrakło.
To chyba wszystkie zalety jaki mi przychodzą do głowy
Generalnie jakość wykonania dobra
Co do wad
Cena
Zero możliwości konfiguracji, jakieś podstawowe funkcje tylko
W androidzie można było zawsze pozmieniać wszystko tak żeby było pod ciebie
Kolejn mocno wk...iajaca rzecz to ze ni można ustawić. Np Spotify jako domyślny odtwarzacz
Wsiadasz w auto a tu na cała pare nagle zaskakuje ci Apple odtwarzacz , oczywiście jak już ruszysz, żeby się trzeba było zatrzymać i recznie odpalić, bo Siri tez nie umie i karze potwierdzać ręcznie.
Do tego dz.... nadal nie mówi po polsku.
Jak kogoś uraziłem to w sumie niech sobie poszuka terapeuty bo wiecie co
Ciekaw jestem, ale naprawdę, co oni widzą w iPhone'ach? Mój stary ma firmowego iPhone'a i mówi że ma malutko zalet, a bateria się wyczerpuje bardzo szybko.
@AdeptusAstartes: Bez przesady, od paru lat korzystam cały czas z tego samego Huaweia (Model P smart który jeszcze obsługuje google playa itd.) I jeszcze ani razu się nie zepsuł. Na pewno jest lepszy od poprzedniego telefonu który miałem. A miałem Lumie która nawet nie miała podstawowych funkcji takich jak stoper czy też latarka, wszystko trzeba było ściągać w postaci aplikacje typu : Latarka Pro ...
Na dodatek samsung może być nawet 10 razy tańszy od iphona (oczywiście jeśli przyrównamy do siebie przeciętny model samsunga i najnowszy model iphona ale to i tak spora różnica)
Komentarze
Odśwież4 maja 2022, 21:07
xiaomi
Odpisz
4 maja 2022, 21:51
@mrak4: Wyciągi mają fajne jak na swoją cenę, ale jakość leży. ...jki grzeją jak piece w Oświęcimiu.
Odpisz
4 maja 2022, 22:00
serio ? Mam już 3 Xiaomi z rzędu i ani razu nie miałem tego problemu
Odpisz
4 maja 2022, 22:25
@Knietjan: +1
Odpisz
4 maja 2022, 22:48
@Knietjan: Mój jak na razie drugi i grzeje mocno przy graniu w gry czy dłuższym korzystaniu. Najlepsze, że jak coś się od tego psuje to ciężko oddać na gwarancję, bo zawsze ci wcisną, że to twoja wina
Odpisz
5 maja 2022, 03:10
to nie graj w gry i nie psuj a wszystko będzie wspaniale
Odpisz
5 maja 2022, 13:21
Mam 3 z rzędu Xiaomi i nie miałem jeszcze problemów z grzaniem na żadnym, nawet na dłuższych sesjach grania typu 3h pod rząd
Odpisz
5 maja 2022, 13:27
@as13zx: Pewnie należy od szczęścia. Na moje upadały zwłoki wycieńczonych chińskich pracowników czy coś.
Odpisz
5 maja 2022, 13:27
a jakie miałeś modele ?
Odpisz
5 maja 2022, 13:34
@Knietjan: Redmi note 7 i 9
Odpisz
5 maja 2022, 14:34
aż dziwne, ja miałem 4, note 6 i teraz note 8 pro i nic a nic się nie przegrzewały
Odpisz
6 maja 2022, 17:16
@Knietjan: Btw. dzisiaj przestał sam z siebie działać guzik od zasilania, więc jak rozładuje mi się tel to już nigdy go nie włączę.
Odpisz
6 maja 2022, 16:38
I tak powiedzą że iPhony lepsze
Odpisz
4 maja 2022, 21:18
(pytanie tylko do użytkowników iphone'ów mających ówczesne doświadczenie z telefonami z androidem lub na odwrót)
Jakie są zalety posiadania Iphonea? Nikt kogo się o to pytałem nie był w stanie mi podać ani jednej, tylko coś tam mamrotali że iPhone to, iPhone tamto
Pytam się na serio, nie ironicznie ani żeby mieć bekę - Jakie są (o ile są) użytkowe zalety Iphone'ów?
Odpisz
4 maja 2022, 21:48
@skelemaster: siła przyzwyczajenia
Odpisz
4 maja 2022, 22:00
@skelemaster: pseudo status społeczny
Odpisz
4 maja 2022, 22:10
@skelemaster: Głównie ludzie wybierają te telefony bo są stabilne i się nie wieszają + aktualizacje przez kilka lat bez problemów, brak błędów w systemie czy wciskania bloatware'u g**gle'a/podobnego na siłę. drugi to ekosystem apple'a, jeśli masz macbooka ipada itp to wszystko się synchronizuje ze sobą i jest zwyczajnie wygodniejsze. używałem obydwóch systemów w swoim żywocie i każdy ma swoje wady i zalety.
Odpisz
5 maja 2022, 07:43
@szklanka67: nie mam ale znam osobę która miała oba i iphone ma podobno dużo lepszą jakość kamery
Odpisz
5 maja 2022, 08:07
@skelemaster: przyjaciółka ma i robi fenomenalne zdjęcia (ale jak się postarasz to znajdziesz też xiaomi który też takie robi)
Odpisz
5 maja 2022, 09:13
@Agateex: potwierdzam. Sam mam Xiaomi redmi note 8 pro, nawet 1000 nie kosztował (choć w sumie teraz zdrożał)
Odpisz
5 maja 2022, 14:48
@skelemaster: ja zawsze używałem Sony
Ale one po 2 latach siadały i trzeba było kupować nowy
Ajfona kupiłem trochę z ciekawości ale głównie dlatego, ze na tamte czasy jako jedyny telefon miał opcje 256gb
A wszyscy wiedza jak wk...iajace potrafi być ciagłe zwalniania ie pamięci w tel. Karty działają wolno i noe wszystko da się na nie wrzucić
Wiec to była dość duże zaleta
Mam go już 5 czy 6 lat i ciagle działa a pamięci jeszcze nie zabrakło.
To chyba wszystkie zalety jaki mi przychodzą do głowy
Generalnie jakość wykonania dobra
Co do wad
Cena
Zero możliwości konfiguracji, jakieś podstawowe funkcje tylko
W androidzie można było zawsze pozmieniać wszystko tak żeby było pod ciebie
Kolejn mocno wk...iajaca rzecz to ze ni można ustawić. Np Spotify jako domyślny odtwarzacz
Wsiadasz w auto a tu na cała pare nagle zaskakuje ci Apple odtwarzacz , oczywiście jak już ruszysz, żeby się trzeba było zatrzymać i recznie odpalić, bo Siri tez nie umie i karze potwierdzać ręcznie.
Do tego dz.... nadal nie mówi po polsku.
Jak kogoś uraziłem to w sumie niech sobie poszuka terapeuty bo wiecie co
Odpisz
5 maja 2022, 12:47
Powinno by po prostu ''Kazdy inny telefon''
Odpisz
5 maja 2022, 10:57
Samsungi życiem
Odpisz
5 maja 2022, 10:54
Ciekaw jestem, ale naprawdę, co oni widzą w iPhone'ach? Mój stary ma firmowego iPhone'a i mówi że ma malutko zalet, a bateria się wyczerpuje bardzo szybko.
Odpisz
4 maja 2022, 19:10
Huawei:
Odpisz
4 maja 2022, 20:25
@AdeptusAstartes: prawie rel.Mam xiaomi
Odpisz
5 maja 2022, 03:52
@AdeptusAstartes: Bez przesady, od paru lat korzystam cały czas z tego samego Huaweia (Model P smart który jeszcze obsługuje google playa itd.) I jeszcze ani razu się nie zepsuł. Na pewno jest lepszy od poprzedniego telefonu który miałem. A miałem Lumie która nawet nie miała podstawowych funkcji takich jak stoper czy też latarka, wszystko trzeba było ściągać w postaci aplikacje typu : Latarka Pro ...
Odpisz
5 maja 2022, 10:39
@volf360: Ja też mam Huaweia.
Odpisz
4 maja 2022, 21:06
Było
Odpisz
4 maja 2022, 20:28
Na dodatek samsung może być nawet 10 razy tańszy od iphona (oczywiście jeśli przyrównamy do siebie przeciętny model samsunga i najnowszy model iphona ale to i tak spora różnica)
Odpisz
4 maja 2022, 18:42
Mam realme
Odpisz
4 maja 2022, 20:13
@R4DZ10: także
Odpisz