Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Szybki jak błyskawica
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 kwietnia 2014, 16:16
Ja lubię mokro (if you know) lubię zimno i lubię umiarkowanie :P nie lubię gorąca bo tak. :c
Odpisz
17 czerwca 2014, 22:18
@jacek1s: W gorącu kanapki się szybko psują :c
Odpisz
12 października 2015, 12:47
@jacek1s: mokro hmmmm....
Odpisz
29 kwietnia 2014, 16:54
Chodzi o to że Polacy cały czas narzekają.
Odpisz
30 kwietnia 2014, 04:04
@MajorPrawda: Kolejny Pan Beton :(
Odpisz
29 kwietnia 2014, 16:16
Nie "za umiarkowanie" tylko alergia...
Odpisz
28 kwietnia 2014, 14:10
Ta mina...
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2014, 10:46
Jakbym widział siebie
Odpisz
26 kwietnia 2014, 20:52
Prawdziwy polak pan Andzej
Odpisz