@feniks100: Rozwiązanie z pracownikiem stosunku pracy na podstawie art. 52 Kodeksu pracy (tzw. zwolnienie dyscyplinarne) następuje wskutek złożenia jednostronnego oświadczenia woli pracodawcy i nie wymaga tożsamego oświadczenia pracownika ani jego zgody, której zazwyczaj nie ma.
Dodatkowo Janusz ma nagrania jak krzywdzisz Anetkę włączając klimatyzację.
zawsze jak planuję zwolnienie to się coś dzieje.. chciałem sobie wyjechać na urlop i przedłużyć o zwolnienie? nieeee bo covid mnie złapał.. poleciałem sobie na zwolnienie "na plecy"?? to jak wróciłem to od razu grypa.. i tak zawsze coś.. heh
Komentarze
Odśwież27 lipca 2022, 16:36
A po powrocie planowa dyscyplinarka za działanie na szkodę firmy.
Odpisz
27 lipca 2022, 17:10
@bartton: ale jej nie podpisujesz i idziesz walczyć na patyki w sądzie.
Odpisz
27 lipca 2022, 18:45
@feniks100: Rozwiązanie z pracownikiem stosunku pracy na podstawie art. 52 Kodeksu pracy (tzw. zwolnienie dyscyplinarne) następuje wskutek złożenia jednostronnego oświadczenia woli pracodawcy i nie wymaga tożsamego oświadczenia pracownika ani jego zgody, której zazwyczaj nie ma.
Dodatkowo Janusz ma nagrania jak krzywdzisz Anetkę włączając klimatyzację.
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2022, 09:34
@bartton: O, przydałoby mi się na praktykach, mieliśmy osobę, której pracownik uciekł z pracy w siną dal.
Odpisz
28 lipca 2022, 12:04
@Darwidx: zawsze można wysłać list polecony za potwierdzeniem odbioru
Odpisz
27 lipca 2022, 17:39
zawsze jak planuję zwolnienie to się coś dzieje.. chciałem sobie wyjechać na urlop i przedłużyć o zwolnienie? nieeee bo covid mnie złapał.. poleciałem sobie na zwolnienie "na plecy"?? to jak wróciłem to od razu grypa.. i tak zawsze coś.. heh
Odpisz