Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Opiekacz_21

18 grudnia 2022, 12:44

Mem pewnie zryty z amerykańskiego reddita i przetłumaczony

Avatar AliveC4T

19 kwietnia 2024, 22:09

@Opiekacz_21: Co polski wagon robiłby w USA? To jest fota zrobiona w MC na Puławskiej w Piasecznie, wagon zniknął koło 2012 roku.

Avatar Opiekacz_21

22 kwietnia 2024, 07:05

@AliveC4T: Założę się że jedyny w polsce

Avatar AliveC4T

29 kwietnia 2024, 08:35

@Opiekacz_21: To przegrałbyś zakład. Dookoła Warszawy było ich przynajmniej 5, po jednym w Legnicy i Rybniku, a to i tak nie wszystkie. Ciężko znaleźć teraz info na ich temat, ale podobno w sumie było ich przynajmniej 15 na terenie całej Polski.

Avatar Opiekacz_21

30 kwietnia 2024, 06:14

@AliveC4T: oh

Avatar lysamysza

26 lipca 2022, 20:44

Za młody jestem. Kiedy takie rzeczy się działy?

Avatar
DzikiZbik

26 lipca 2022, 21:55

@lysamysza: Dołączam się do pytania.

Avatar Nikodem8378

27 lipca 2022, 16:57

Avatar Maly_modelarz15

27 lipca 2022, 17:05

@lysamysza: no jeszcze jakieś 15 lat temu dość sporo takich obiektów można było spotkać

Avatar Olaf7209

27 lipca 2022, 17:48

@lysamysza: najprawdopodobniej za garnicą

Avatar lysamysza

27 lipca 2022, 19:11

@Maly_modelarz15: A to szkoda że gdzieś na przełomie lat 90' i 00' się nie urodziłem.

Avatar AliveC4T

19 kwietnia 2024, 22:11

@Olaf7209: Najprawdopodobniej nie, bo foty zrobione w MC na Puławskiej w Piasecznie. Wagon usunięto w 2012 roku.

Avatar ViccyArt

28 lipca 2022, 18:00

Zaraz kończę 2 dychy. Nie mam pojęcia co to xd

Avatar Polish_conqueror2000

27 lipca 2022, 16:40

Mem na głównej ma 45 strzałek w górę?! Co sie stało do diabła z Jeja pod moją nieobecność?

Avatar Xardax

27 lipca 2022, 16:52

@Polish_conqueror2000: to chyba dawno cię nie było

Avatar Polish_conqueror2000

28 lipca 2022, 14:13

@Xardax: no dawno w ...j

Avatar Wojtassss

27 lipca 2022, 17:57

To pociąg do Ameryki?

Avatar DSMT_

28 lipca 2022, 10:27

@Wojtassss: Do Oświęcimia

Avatar xmrocznax

26 lipca 2022, 23:37

Mam 22 lata, i pierwszy raz w życiu takie coś widzę

Avatar Adix174

26 lipca 2022, 22:30

pewnie jechał do obozu w którym dzieci miały się koncentrować

Avatar Oliwier256

26 lipca 2022, 20:12

Nie zapomnij o sztucznej szczęce

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Nigdy na to nie wpadną

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka