Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nigdy na to nie wpadną
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 grudnia 2022, 12:44
Mem pewnie zryty z amerykańskiego reddita i przetłumaczony
Odpisz
19 kwietnia 2024, 22:09
@Opiekacz_21: Co polski wagon robiłby w USA? To jest fota zrobiona w MC na Puławskiej w Piasecznie, wagon zniknął koło 2012 roku.
Odpisz
22 kwietnia 2024, 07:05
@AliveC4T: Założę się że jedyny w polsce
Odpisz
29 kwietnia 2024, 08:35
@Opiekacz_21: To przegrałbyś zakład. Dookoła Warszawy było ich przynajmniej 5, po jednym w Legnicy i Rybniku, a to i tak nie wszystkie. Ciężko znaleźć teraz info na ich temat, ale podobno w sumie było ich przynajmniej 15 na terenie całej Polski.
Odpisz
30 kwietnia 2024, 06:14
@AliveC4T: oh
Odpisz
26 lipca 2022, 20:44
Za młody jestem. Kiedy takie rzeczy się działy?
Odpisz
26 lipca 2022, 21:55
@lysamysza: Dołączam się do pytania.
Odpisz
27 lipca 2022, 16:57
@lysamysza: .
Odpisz
27 lipca 2022, 17:05
@lysamysza: no jeszcze jakieś 15 lat temu dość sporo takich obiektów można było spotkać
Odpisz
27 lipca 2022, 17:48
@lysamysza: najprawdopodobniej za garnicą
Odpisz
27 lipca 2022, 19:11
@Maly_modelarz15: A to szkoda że gdzieś na przełomie lat 90' i 00' się nie urodziłem.
Odpisz
19 kwietnia 2024, 22:11
@Olaf7209: Najprawdopodobniej nie, bo foty zrobione w MC na Puławskiej w Piasecznie. Wagon usunięto w 2012 roku.
Odpisz
28 lipca 2022, 18:00
Zaraz kończę 2 dychy. Nie mam pojęcia co to xd
Odpisz
27 lipca 2022, 16:40
Mem na głównej ma 45 strzałek w górę?! Co sie stało do diabła z Jeja pod moją nieobecność?
Odpisz
27 lipca 2022, 16:52
@Polish_conqueror2000: to chyba dawno cię nie było
Odpisz
28 lipca 2022, 14:13
@Xardax: no dawno w ...j
Odpisz
27 lipca 2022, 17:57
To pociąg do Ameryki?
Odpisz
28 lipca 2022, 10:27
@Wojtassss: Do Oświęcimia
Odpisz
26 lipca 2022, 23:37
Mam 22 lata, i pierwszy raz w życiu takie coś widzę
Odpisz
26 lipca 2022, 22:30
pewnie jechał do obozu w którym dzieci miały się koncentrować
Odpisz
26 lipca 2022, 20:12
Nie zapomnij o sztucznej szczęce
Odpisz