Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Totalnie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Północne Węgry
Zdeklasowani znowu
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 września 2022, 19:33
ja uciekam
Odpisz
27 września 2022, 19:05
Bo nie pisze się Brajan, tylko Brian albo Bryan w końcu to imię z zagranicy. I pasowało by jedynie jeśli dziecko miałoby ojca lub matkę z zagranicy, a tym samym niepolskie nazwisko ew dwuczłonowe, polsko-obce.
Odpisz
27 września 2022, 18:53
Paradoksalnie w szkole znałem jedną Andżelike i jedną Dżesike (1997 rocznik) i wbrew imionom obie to bardzo fajne dziewczyny
Odpisz
27 września 2022, 16:03
Znam osobę o nazwisku Baran, gdyby nazwała syna Brajan powstałby kolejny łamacz językowy dla obcokrajowców
Odpisz