Jeszcze będzie ze mnie artysta
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fajnie że odpowiedzieli
Lekko nie będzie
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 listopada 2022, 13:33
Ja lubię hymn Imperium z Gwiezdnych Wojen.
Odpisz
3 listopada 2022, 12:57
Wolę tą wersję Night od nights w wersji Connor android wysłany przez Cyber Życie
Odpisz
1 listopada 2022, 17:39
Imo touhou to ściek pozdro
Odpisz
1 listopada 2022, 20:58
@Rhokai: imo ściek to źródło twojego ulubionego napoju
Odpisz
2 listopada 2022, 10:54
@Rhokai: nwm ale muzyka dobra
Odpisz
3 listopada 2022, 10:17
mmm gówno moje ulubione
Odpisz
1 listopada 2022, 17:36
To fajne linijki
Odpisz