Błąd, operacja przebiegła pomyślnie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie są aż takie pyszne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zdeklasowani znowu
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 stycznia 2023, 22:30
fajnie, bo autor nie miał problemu z zamazeniem watermarka z dzidy, tło jest czarne wiec musialo byc latwo
Odpisz
8 stycznia 2023, 16:52
i?
Odpisz
8 stycznia 2023, 16:57
@polski_skoczek: nic, tylko typo się zawsze pruje (o dziwo w szczególności o watermarki dzidy, jakby był ich jakimś obrońcą honoru a jak ktoś wstawi "ich" mema to zabierają mu social credity)
Odpisz
8 stycznia 2023, 23:40
@mrak4: Ja tylko udowadniam, że jeja nie jest oryginalne 💁♂️
Odpisz
9 stycznia 2023, 11:33
nie potrzebujemy dowodów
Odpisz
9 stycznia 2023, 13:30
Bardzo Panu dziękuję za tę garść bezcennych informacji, ale ja to mam w dupie
Odpisz
9 stycznia 2023, 15:40
@Przemek572: całkiem jak każdy jejak- zaj£bane z dzidy? Ja mam to w dupie. Jeja zeszło na psy przez ostatnie lata? Ja mam to w dupie, mi się podoba (typowy jejak lore)
Odpisz
9 stycznia 2023, 15:42
jakbyś nie zauważył, ¾ świata schodzi na psy
Odpisz
9 stycznia 2023, 16:00
na dzidzie też są pewnie ukradzione memy. Ciężko jest teraz znaleźć mema wykonanego przez tego co wysłał, więc nie wiem o co się pultasz. Jestem tu od 2019 i były zapożyczane memy z innych stron, są i będą, tak jest wszędzie. Żadna strona z memami nie wytrwała by tylko na oryginalnych memach.
Odpisz
10 stycznia 2023, 00:37
@polski_skoczek: "pewnie"? No chyba nie.
Odpisz
10 stycznia 2023, 00:38
idź już spać dzieciaku, co? męczysz nas już
Odpisz
10 stycznia 2023, 00:41
@Roska72_PL: Och czyżby? Męczę 13-letnią babę, która na jeja jest zaledwie od 2 lat? Jakże mi przykro, w takim razie się zwijam, see ya'
Odpisz
10 stycznia 2023, 00:41
baby to ty w życiu na oczy nie widziałeś, bo ja jestem chłopem xD
Odpisz
10 stycznia 2023, 00:45
@Roska72_PL: Well, założyłem, że jesteś "ta" Roska72. Dziwnie wybrałeś nick, chłopie. + jejak
Odpisz
5 stycznia 2023, 17:32
OP źle przeczytał mema i dał nieadekwatny tytuł lol zły OP
Odpisz
Edytowano - 5 stycznia 2023, 17:37
@DorjanOllo: może po prostu nie miał pomysłu na tytuł i dał losowy?
pomyśl czasami zanim zaczniesz rzucać oskarżeniami
Odpisz
5 stycznia 2023, 17:53
ale dobry tytuł się dzisiaj wylosował, prawie pasuje nawet
Odpisz
5 stycznia 2023, 18:07
@smierd: XD
Odpisz
5 stycznia 2023, 17:31
Czej bo nie rozumiem
Odpisz
5 stycznia 2023, 17:34
@Boberek00: same
Odpisz
5 stycznia 2023, 17:44
@Boberek00: że niby kiedyś (nie wiem co ma na myśli kiedyś) błędy były bardziej punktowane a teraz nie są (totalnie ignorując że istnieje coś takiego jak kod błędu)
Odpisz
5 stycznia 2023, 17:48
@mrak4: Dzięki
tytuł i treść była dość myląca
Odpisz