Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wilczek89

28 maja 2014, 13:55

a gdzie można kupić ptasznika?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Hubix

29 maja 2014, 19:33

@Wilczek89: Co? Przestaje rozumieć o co ci chodzi.

Avatar XxNiKoSxX

24 sierpnia 2018, 04:13

@Hubix: każdy pająk jest w jakiś stopniu jadowity ale większość nie zagraża człowiekowi.

Avatar
Konto usunięte

25 lipca 2018, 15:41

Podlasie i wszystko jasne

Avatar kusal

25 marca 2018, 13:51

moje miasto to Białystok

Avatar Xenomorph_Master

24 lipca 2017, 19:22

jakbym go zobaczyła to cóż: pająka nie oddam :D

Avatar Sebzer

23 grudnia 2016, 21:04

niby nie groziny al
i tak bym spi***alal jagbym zobaczył

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2017, 11:08

@Sebzer: JAGBYS zobaczył

Avatar micha_i

29 maja 2014, 19:03

JEZUS CHRYSTE PANIE!!! nigdy więcej do careffoura nie pojade ;-;

Avatar Krychomir

29 maja 2014, 16:34

I tak oto już nikt nigdy więcej nie był na zielonych wzgórzach ...

Avatar czako2011

28 maja 2014, 15:50

przydalby sie taki ludziom którzy maja sporo myszy w domu bo taki gigant to zlatwoscia sie ich pozbedzie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar xXkuba22Xx

28 maja 2014, 20:15

nie jedynym ale najpopularniejszym.
nawet zdarzyło się kilka zgonów z powodu ptaszników.

Avatar xXkuba22Xx

28 maja 2014, 20:16

@czako2011: ptaszniki posiadają jad ale większość gatunków słaby. Lecz w niektórych przypadkach ukąszeń dochodziło do śmierci.

Avatar Flyingseeker

28 maja 2014, 16:07

Kto gubi ptasznika w okolicach Carrefour'a?

Avatar Sauron

28 maja 2014, 17:19

@Flyingseeker: Szeloba chciała na spacer.

Avatar acocieto666

28 maja 2014, 19:14

Avatar malaho2000

28 maja 2014, 19:40

@acocieto666: Opuść jeja jak najszybciej bo zaginiesz tak samo jak ten ptasznik.

Avatar acocieto666

28 maja 2014, 19:15

ok. spoko. nie ma się czego bać. to tylko pająk wielkośći ludzkiej dłoni.

Avatar mmatik

28 maja 2014, 18:49

ona jest śliczna :p pająki nie są takie straszne, na jakie wyglądają

Avatar Pikachu

28 maja 2014, 18:29

I nagle Białystok jakby opustoszał.

Avatar Vader0PL

28 maja 2014, 16:16

Ten pająk zrobi... hmm jak to się nazywa... aha!
It's a trap

Avatar ApriL141

28 maja 2014, 15:40

uff, dobrze że mieszkam po drugiej stronie Polski :D

Avatar kubakk12

27 maja 2014, 17:42

A akurat się przeprowadzam... na to osiedle.... ;-; Umowa podpisana, mieszkanie moje ;-;

Avatar xerneas

27 maja 2014, 18:36

@kubakk12: współczuję.....

Avatar kubakk12

28 maja 2014, 15:21

@xerneas: Dziękuję... :P Chyba zamówię kombinezon z PayDay'a 2 (wiesz, ten Buldożera)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Płać pan

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Nie są aż takie pyszne

Nie idź!

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka