Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Nigdy na to nie wpadną
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Dobrze czasem się oderwać
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lutego 2023, 17:25
To jest właśnie myślenie radykałów: jesteś w centrum= nie masz pomysłu na nic.
Nie k...a.
Bycie w centrum oznacza nie bycie radykałem, oznacza kompromis, rozsądek.
Bycie w centrum oznacza że zamiast wybierać między np całkowitą prywatyzacją w tym służby zdrowia (efekty widac w usa- niemal nikt tego nie popiera)a nacjonalizacją (np przejmowanie żabek...) utrzymujesz kluczowy sektor publiczny pod nadzorem państwa ale nie mieszasz się w naturalną gospodarkę opartą na podaży i popycie. To jest według was brak pomysłu czy rozsądek?
Odpisz
2 lutego 2023, 15:54
biorąc pod uwagę że dotychczasowe projekty sezonowe wyglądały jakoś tak:
-"jestem dziwakiem"
-"hurr durr, zmiana ordynacji lekarstwem na wszystko"
-"mój program to LGBT"
-"Corwin trying to reach 5% and not being kicked from party named after him challenge (lvl impossible), while listening to direct orders from moscow"
a bardziej stabilne partie pozostawiają wiele do życzenia, to projekt "absolutny centryzm" nie wydaje się głupi/
Odpisz
2 lutego 2023, 15:50
Każdy ma inne zdanie ┐( ˘_˘)┌
Odpisz
2 lutego 2023, 15:37
Nie on pierwszy i nie ostatni.
Chociaż trzeba docenić, że wszyscy poprzedni (Palikot, Petru, Kukiz, Biedroń) zakładali partie na kilka tygodni przed wyborami i kończyli z jednocyfrowym wynikiem, a Polska 2050 istnieje od trzech lat i utrzymuje się stabilnie w sondażach (10±2%) - dla porównania w 3. roku istnienia ich ugrupowań od Kukiza odeszła już 1/3 działaczy/ek, a Petru wyrzucono z jego własnej partii.
Zaś co do bycia "zbieraniną z różnych obozów" - na 8 przedstawicieli/ek Hołowni w parlamencie aż 7 to dawni/e członkowie/inie KO. To po prostu nowa wersja Platformy.
Odpisz
2 lutego 2023, 14:44
polityka to jeden wielki syf
Odpisz
2 lutego 2023, 14:37
Sherlock Holmes do dzisiaj szuka programu Hołowni
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2023, 22:18
Jak dla mnie Hołownia to jest człowiek orkiestra i bezsens polityki w jednym.
No bo gość nagle z gwiazdeczki telewizyjnej wskoczył w garnitur i z dupy stwierdził że będzie se od teraz politykiem tak o xDD
Odpisz
31 stycznia 2023, 20:49
Tak samo było z Kukizem.
Odpisz
31 stycznia 2023, 20:49
polska polityka bruh
Odpisz
31 stycznia 2023, 20:53
To dlatego, że dwie partie u nas w zasadzie monopolizują scenę polityczną. Choć w niektórych krajach jest podobnie. W Niemczech od 74 lat rządzą dwie partie, w Wielkiej Brytanii od 100.
Odpisz
31 stycznia 2023, 21:08
pamiętajmy o jueseju
Odpisz
31 stycznia 2023, 21:23
To w ogóle już osobny przypadek.
Odpisz
31 stycznia 2023, 21:27
W UK jest system dwu-i-półpartyjny więc ciężko to porównywać. A w USA jest typowo dwupartyjny
Odpisz
31 stycznia 2023, 21:39
w anglii od cromwella
Odpisz
31 stycznia 2023, 21:30
Tak zwana "sarmacka fantazja"
Odpisz
31 stycznia 2023, 20:38
Gdzie jest żart. Wiem, że boty nie są znane z dobrego poczucia humoru ale tutaj co ma nie "bawić"?
Odpisz
31 stycznia 2023, 20:41
@Niemadrogi: prawda
Odpisz
31 stycznia 2023, 21:13
@Niemadrogi: samopocisk?
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2023, 21:22
Samopocisk? Pod koniec "nie" to miało być "mnie".
Odpisz
31 stycznia 2023, 22:49
a któż to wie
Odpisz