Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sebzer

2 lutego 2023, 17:25

To jest właśnie myślenie radykałów: jesteś w centrum= nie masz pomysłu na nic.

Nie k...a.

Bycie w centrum oznacza nie bycie radykałem, oznacza kompromis, rozsądek.

Bycie w centrum oznacza że zamiast wybierać między np całkowitą prywatyzacją w tym służby zdrowia (efekty widac w usa- niemal nikt tego nie popiera)a nacjonalizacją (np przejmowanie żabek...) utrzymujesz kluczowy sektor publiczny pod nadzorem państwa ale nie mieszasz się w naturalną gospodarkę opartą na podaży i popycie. To jest według was brak pomysłu czy rozsądek?

Avatar lordbaysel

2 lutego 2023, 15:54

biorąc pod uwagę że dotychczasowe projekty sezonowe wyglądały jakoś tak:
-"jestem dziwakiem"
-"hurr durr, zmiana ordynacji lekarstwem na wszystko"
-"mój program to LGBT"
-"Corwin trying to reach 5% and not being kicked from party named after him challenge (lvl impossible), while listening to direct orders from moscow"
a bardziej stabilne partie pozostawiają wiele do życzenia, to projekt "absolutny centryzm" nie wydaje się głupi/

Avatar Stopwachinganime27

2 lutego 2023, 15:50

Każdy ma inne zdanie ┐⁠(⁠ ⁠˘⁠_⁠˘⁠)⁠┌

Avatar makapakajekurczaka

2 lutego 2023, 15:37

Nie on pierwszy i nie ostatni.

Chociaż trzeba docenić, że wszyscy poprzedni (Palikot, Petru, Kukiz, Biedroń) zakładali partie na kilka tygodni przed wyborami i kończyli z jednocyfrowym wynikiem, a Polska 2050 istnieje od trzech lat i utrzymuje się stabilnie w sondażach (10±2%) - dla porównania w 3. roku istnienia ich ugrupowań od Kukiza odeszła już 1/3 działaczy/ek, a Petru wyrzucono z jego własnej partii.
Zaś co do bycia "zbieraniną z różnych obozów" - na 8 przedstawicieli/ek Hołowni w parlamencie aż 7 to dawni/e członkowie/inie KO. To po prostu nowa wersja Platformy.

Avatar Xenophia

2 lutego 2023, 14:44

polityka to jeden wielki syf

Avatar CzerwonyPoniacz

2 lutego 2023, 14:37

Sherlock Holmes do dzisiaj szuka programu Hołowni

Avatar Kapitalista

Edytowano - 31 stycznia 2023, 22:18

Jak dla mnie Hołownia to jest człowiek orkiestra i bezsens polityki w jednym.
No bo gość nagle z gwiazdeczki telewizyjnej wskoczył w garnitur i z dupy stwierdził że będzie se od teraz politykiem tak o xDD

Avatar
DzikiZbik

31 stycznia 2023, 20:49

Tak samo było z Kukizem.

Avatar
Hamczurk

31 stycznia 2023, 20:49

polska polityka bruh

Avatar
DzikiZbik

31 stycznia 2023, 20:53

To dlatego, że dwie partie u nas w zasadzie monopolizują scenę polityczną. Choć w niektórych krajach jest podobnie. W Niemczech od 74 lat rządzą dwie partie, w Wielkiej Brytanii od 100.

Avatar
Hamczurk

31 stycznia 2023, 21:08

pamiętajmy o jueseju

Avatar
DzikiZbik

31 stycznia 2023, 21:23

To w ogóle już osobny przypadek.

Avatar KittyQueen

31 stycznia 2023, 21:27

W UK jest system dwu-i-półpartyjny więc ciężko to porównywać. A w USA jest typowo dwupartyjny

Avatar Maslo_Jajeczne

31 stycznia 2023, 21:39

w anglii od cromwella

Avatar Exzit1

31 stycznia 2023, 21:30

Tak zwana "sarmacka fantazja"

Avatar Niemadrogi

31 stycznia 2023, 20:38

Gdzie jest żart. Wiem, że boty nie są znane z dobrego poczucia humoru ale tutaj co ma nie "bawić"?

Avatar quirell

31 stycznia 2023, 20:41

@Niemadrogi: prawda

Avatar
Konto usunięte

31 stycznia 2023, 21:13

@Niemadrogi: samopocisk?

Avatar Niemadrogi

Edytowano - 31 stycznia 2023, 21:22

Samopocisk? Pod koniec "nie" to miało być "mnie".

Avatar quirell

31 stycznia 2023, 22:49

a któż to wie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ficos
Dodane przez: ficos

Trzeba brać osobną torbę

Nigdy na to nie wpadną

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Dobrze czasem się oderwać

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka