Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jakby trochę nie fair
Były nóżki, nie ma nóżek
Mało znany szczegół
Frustrujące
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 kwietnia 2019, 11:22
PUZNO
hehe
Odpisz
31 października 2011, 02:31
To nie jest Z, tylko tak niektórzy piszą Ż lub Ź.
Odpisz
28 marca 2013, 10:43
@jakubnowak98: A u mnie w komórce tak się pisze z
Odpisz
28 marca 2013, 16:17
@kotekada4: Wow, jak ty odnalazłeś ten obrazek, spójrz na datę mojego poprzedniego komentarza.
Odpisz
29 marca 2013, 12:24
@jakubnowak98: tia.... nie skomentuje.I jeszcze coś,ja jestem dziewczyną baranie
Odpisz
29 marca 2013, 22:02
@kotekada4: Dzięki, że się przedstawiłaś, tyko że jak jesteś baranem, to nie możesz być dziewczyną.
Odpisz
31 marca 2013, 09:33
@jakubnowak98: żal mi Cie!!! coś chyba ci niewyszło.Przeczytaj sobie jeszcze raz ten komentarz xD lol. Debil
Odpisz
1 września 2013, 12:09
@jakubnowak98: Serio takie dzieci istnieją jak te, które ma nick kotekada 4? Czy to jest po prostu troll?
Odpisz
1 września 2013, 12:10
@kotekada4: Serio?
Odpisz
1 września 2013, 16:55
@Karso21Respawn: Tak serio -,-
Odpisz
1 września 2013, 18:02
@kotekada4: NO PROSZE :) GRATULUJE ZAEBISTEYCH KOMENTYARZY.
Odpisz
2 września 2013, 10:58
@Karso21Respawn: A dzięki
Odpisz
2 września 2013, 13:59
@kotekada4: Sama powinnaś przeczytać jeszcze raz, mózg cię chyba ogranicza.
Odpisz
3 września 2013, 12:54
@jakubnowak98: Może, były ostatnio kartkówki :) bachorku :))
Odpisz
3 września 2013, 19:07
@kotekada4: Nie ma kartkówek jeszcze. ;C
Odpisz
8 maja 2017, 21:12
@kotekada4: typowe dziecko w necie o byle gowno rozpoczyna shitstorm cale szczescie na jeja takich coraz mniej
Odpisz
16 grudnia 2018, 23:09
@Adgos: ale dzban
Odpisz
3 marca 2019, 09:54
@TheOfficialForeus: 2013 to stan umysłu
Odpisz
17 lutego 2013, 13:45
lol
Odpisz
30 października 2011, 12:22
Napalił się papierosów to tera ma :D
Odpisz
30 października 2011, 21:06
Od tytoniu? -.-
Odpisz
30 października 2011, 20:18
może by było śmiszne, gdyby nie błąd ortogroficzny...
Odpisz
30 października 2011, 07:56
Błąd w tytule, na tabliczce pisze " ZARA BEDE LUP PUŹNIEJ "
Odpisz
30 października 2011, 09:33
@Altaair: co tam przynajmniej fajne
Odpisz