Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Były nóżki, nie ma nóżek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2020, 17:31
Oh shit thats boomer as fuck
Odpisz
18 lipca 2017, 10:55
Ku*wa moje oczy
Odpisz
12 sierpnia 2016, 13:43
DO CZARNOBYLA!
Odpisz
17 listopada 2014, 16:04
zarąbiste :D
Odpisz
30 października 2011, 15:20
A ja używam patyczka specjalnego noo tego. .jak on sie nazywa xD?
4 .
Odpisz
30 października 2011, 22:30
@Pozeraczka_Zelkow_xD: tego tego, no.... jak to? no teeego tego!
Odpisz
31 października 2011, 09:51
Noo dokłaadnie.. Czekaaj już mnie naprowadzasz na dobrą drogę ii... znów zapommniałam . : oo
Odpisz
31 października 2011, 12:58
@Pozeraczka_Zelkow_xD: hmmm rysika?
Odpisz
31 października 2011, 13:33
@Landrynka29: Ooo no! :D Dzia ;d
Odpisz
12 sierpnia 2012, 16:31
dobre :D
Odpisz
30 października 2011, 21:05
Ano, multimedialne qwerty jest irytujące.
Odpisz
30 października 2011, 09:32
obrzydliwie wyglądają te małe dłonie ale 4/5
Odpisz
30 października 2011, 13:37
@grubson5022: racja racja, ale przydatne to jest, wiem bo sam mam telefon touch, i to jest bardzo irytujące 4/5
Odpisz
30 października 2011, 12:20
Z jednej strony by się przydało ale z drugiej wolę swoje paluchy :P 3/5
Odpisz