Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kotekada4

28 marca 2013, 10:40

niezłe! :D też tak chyba zrobię :D 5/5 extra!

Avatar Fiszech

19 sierpnia 2018, 09:53

@kotekada4: zrobiłeś?

Avatar Slithey

5 września 2018, 17:28

@kotekada4: heej?

Avatar
asasinpio

14 maja 2019, 22:15

@Slithey: Chyba nie

Avatar Lintu

21 lipca 2025, 07:43

@Fiszech: próżno czekać odpowiedzi :(

Avatar Anton1998

3 grudnia 2011, 23:27

Mam ochotę to zrobić XD

Avatar VladimirDoggow

22 marca 2021, 13:32

@Anton1998: zrobiłeś?

Avatar pawelec323232e2

28 czerwca 2021, 13:48

@VladimirDoggow: chyba teraz siedzi

Avatar Lintu

21 lipca 2025, 07:43

@VladimirDoggow: był takim kozakiem, że zrobił to w puszce po Lechu Free 0%

Avatar Jejowicz2

9 października 2014, 10:44

Tak mandacik za picie w aucie :3

Avatar neudom123

7 lipca 2015, 15:59

@Jejowicz2: nie dostaniesz bo nic na alkomacie nie pokaże

Avatar Filipsss

4 listopada 2017, 15:07

@neudom123: o ile się nie mylę to trzeba poczekać kilka minut po wypiciu żeby alkomat pokazał chyba

Avatar Predator_PL

13 grudnia 2016, 14:22

najlepiej wziąć se warkę i do niej nalać radlera XD

Avatar juzwamuwierze

19 sierpnia 2015, 18:51

za ?lat tak zrobie

Avatar JA2001ok

3 maja 2013, 10:35

hahahhahahhahahah :D

Avatar Czapek7

10 listopada 2011, 23:22

szkoda że nie ma tagu trolling bo kilka z trollem jest ;)

Avatar
Konto usunięte

31 października 2011, 15:48

hahahahahahahaha twardy łeb XD (se pomyśli)

Avatar
Konto usunięte

31 października 2011, 14:07

świetny sposób na wkurzenie pana milicjanta ;)

Avatar Michalek00

30 października 2011, 10:14

no tylko że u nas nie można pić kiedy prowadzi się samochód :(

Avatar
Konto usunięte

30 października 2011, 12:19

@Michalek00: Jako ni...wszyscy piją, jedzą, srają itedej...

Avatar as13zx

31 października 2011, 08:54

ty tak robisz

Avatar AgusiaToJa

31 października 2011, 09:12

@as13zx: I Ty też :D

Avatar Nick1234

31 października 2011, 13:05

@AgusiaToJa: niestety on tak nie może robić , bo on ma tylko 5 miesięcy

Avatar chupacabra001

30 października 2011, 21:03

1 piwo i ponad 0.2? Pijany po jednym piwie?

Avatar mikulek04

30 października 2011, 16:48

a nie lepiej sok jabłkowy?

Avatar grubson5022

30 października 2011, 09:29

no to jest spoko 5/5

Avatar rewers123

30 października 2011, 08:11

super ; p 999/5

Avatar miszcz

30 października 2011, 08:01

Wyborne Milordzie! :D 5/5 i do ulu.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Co za przypadek

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Młodzi gniewni

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Niezniszczalne

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka