Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Młodzi gniewni
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niezniszczalne
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 marca 2013, 10:40
niezłe! :D też tak chyba zrobię :D 5/5 extra!
Odpisz
19 sierpnia 2018, 09:53
@kotekada4: zrobiłeś?
Odpisz
5 września 2018, 17:28
@kotekada4: heej?
Odpisz
14 maja 2019, 22:15
@Slithey: Chyba nie
Odpisz
21 lipca 2025, 07:43
@Fiszech: próżno czekać odpowiedzi :(
Odpisz
3 grudnia 2011, 23:27
Mam ochotę to zrobić XD
Odpisz
22 marca 2021, 13:32
@Anton1998: zrobiłeś?
Odpisz
28 czerwca 2021, 13:48
@VladimirDoggow: chyba teraz siedzi
Odpisz
21 lipca 2025, 07:43
@VladimirDoggow: był takim kozakiem, że zrobił to w puszce po Lechu Free 0%
Odpisz
9 października 2014, 10:44
Tak mandacik za picie w aucie :3
Odpisz
7 lipca 2015, 15:59
@Jejowicz2: nie dostaniesz bo nic na alkomacie nie pokaże
Odpisz
4 listopada 2017, 15:07
@neudom123: o ile się nie mylę to trzeba poczekać kilka minut po wypiciu żeby alkomat pokazał chyba
Odpisz
13 grudnia 2016, 14:22
najlepiej wziąć se warkę i do niej nalać radlera XD
Odpisz
19 sierpnia 2015, 18:51
za ?lat tak zrobie
Odpisz
3 maja 2013, 10:35
hahahhahahhahahah :D
Odpisz
10 listopada 2011, 23:22
szkoda że nie ma tagu trolling bo kilka z trollem jest ;)
Odpisz
31 października 2011, 15:48
hahahahahahahaha twardy łeb XD (se pomyśli)
Odpisz
31 października 2011, 14:07
świetny sposób na wkurzenie pana milicjanta ;)
Odpisz
30 października 2011, 10:14
no tylko że u nas nie można pić kiedy prowadzi się samochód :(
Odpisz
30 października 2011, 12:19
@Michalek00: Jako ni...wszyscy piją, jedzą, srają itedej...
Odpisz
31 października 2011, 08:54
ty tak robisz
Odpisz
31 października 2011, 09:12
@as13zx: I Ty też :D
Odpisz
31 października 2011, 13:05
@AgusiaToJa: niestety on tak nie może robić , bo on ma tylko 5 miesięcy
Odpisz
30 października 2011, 21:03
1 piwo i ponad 0.2? Pijany po jednym piwie?
Odpisz
30 października 2011, 16:48
a nie lepiej sok jabłkowy?
Odpisz
30 października 2011, 09:29
no to jest spoko 5/5
Odpisz
30 października 2011, 08:11
super ; p 999/5
Odpisz
30 października 2011, 08:01
Wyborne Milordzie! :D 5/5 i do ulu.
Odpisz