Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
I po kłopocie
Jeszcze jak
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 stycznia 2022, 16:00
No, bardzo nie typowy
Odpisz
21 kwietnia 2021, 23:57
Ale tak często ludzie robią.
Odpisz
24 listopada 2010, 20:59
haha dobre... :DD
Odpisz
23 lipca 2010, 19:01
hahahahaha 5/5 i do ulu
Odpisz
9 lipca 2010, 10:10
...
Odpisz
10 września 2008, 17:15
Wow i jeszcze na yamaHa! On to ma luksusy;) oczywiścia 5/5
Odpisz
19 sierpnia 2008, 17:23
biedny piesek;((
Odpisz
4 sierpnia 2008, 12:28
Zawodowy szczeniak
Odpisz
2 sierpnia 2008, 16:03
ale fajne daje 5/5
Odpisz
30 lipca 2008, 23:32
pisze sie yamaHa
Odpisz
26 lipca 2008, 10:31
i to jeszcze ten piesek jedzie na YAMACHA to widac
Odpisz
23 lipca 2008, 21:35
ten jamnik ma fajny kask xD
Odpisz
22 lipca 2008, 13:35
nom nie wszystkim sie to podoba <zwłaszcza pieskom> ale na motorze sie ich nie da inaczej wieźć.. co innego na rowerze
Odpisz
21 lipca 2008, 22:33
moj wujek tez tak robi
Odpisz
21 lipca 2008, 20:21
Nom. Niezbyt to śmieszne.. Po prostu piesek podróżuje z panem
Odpisz