memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
12 kwietnia 2023, 19:59
Chciałbym żeby ktoś mnie pokochał tak mocno jak Irlandczyk swojego Armalite'a
Odpisz
8 kwietnia 2023, 09:41
9 kwietnia 2023, 22:21
@czekolado_man: here goes gravity
8 kwietnia 2023, 08:06
Ta linia po boku jego głowy to sznurek od okularów czy łzy?
8 kwietnia 2023, 08:22
@Tajdeus: łzy
8 kwietnia 2023, 15:30
@Boberek00: Phi, po co płakać z braku czegoś takiego.
8 kwietnia 2023, 13:41
Chciałbym żeby ktoś mnie kochał tak jak mój chomik swoją bułkę
8 kwietnia 2023, 13:16
I don't like when it's rel
8 kwietnia 2023, 09:42
Czemu chłopacy chcą mieć dziewczynę, zamiast chłopaka? Widzicie jak to się kończy, rozczarowaniem
8 kwietnia 2023, 11:13
@Tajwan: no, no, he's got a point
7 kwietnia 2023, 15:50
W wakacje będę się z chłopakiem tak tulił
8 kwietnia 2023, 09:36
@OwOcomedy: miłej zabawy
12 kwietnia 2023, 11:32
@Mangozjeawka: dziemki:3
7 kwietnia 2023, 15:19
8 kwietnia 2023, 09:04
heh femcel
7 kwietnia 2023, 15:35
Życie to nie anime w którym miły chłopak poznaje kochającą i wspierającą dziewczynę (XD) porzućcie wszelki cope jajniki
7 kwietnia 2023, 16:09
@VincyI: Hej Bez przesady
7 kwietnia 2023, 16:41
@VincyI: Ale... ale ten mem ma celu pokazanie jakim jestem prawiczkiem! Chcę żeby jakaś dziewczyna to zauważyła i mnie zgniotła udami!
7 kwietnia 2023, 18:38
@VincyI: Nareszcie ktoś prawi fakty.
8 kwietnia 2023, 08:37
@VincyI: nie rel, przytulam tak Brighta
7 kwietnia 2023, 16:51
ja miałem questa 2 niestety mam ten problem, że mam dalekowzroczność i mi się wszystko rozmazywało :/
7 kwietnia 2023, 16:18
skill issue
7 kwietnia 2023, 15:15
Niektórzy po prostu chcą poczuć miłość...
7 kwietnia 2023, 15:12
Rel albo coś nwm
7 kwietnia 2023, 15:09
7 kwietnia 2023, 15:07
Rel
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież12 kwietnia 2023, 19:59
Chciałbym żeby ktoś mnie pokochał tak mocno jak Irlandczyk swojego Armalite'a
Odpisz
8 kwietnia 2023, 09:41
Odpisz
9 kwietnia 2023, 22:21
@czekolado_man: here goes gravity
Odpisz
8 kwietnia 2023, 08:06
Ta linia po boku jego głowy to sznurek od okularów czy łzy?
Odpisz
8 kwietnia 2023, 08:22
@Tajdeus: łzy
Odpisz
8 kwietnia 2023, 15:30
@Boberek00: Phi, po co płakać z braku czegoś takiego.
Odpisz
8 kwietnia 2023, 13:41
Chciałbym żeby ktoś mnie kochał tak jak mój chomik swoją bułkę
Odpisz
8 kwietnia 2023, 13:16
I don't like when it's rel
Odpisz
8 kwietnia 2023, 09:42
Czemu chłopacy chcą mieć dziewczynę, zamiast chłopaka? Widzicie jak to się kończy, rozczarowaniem
Odpisz
8 kwietnia 2023, 11:13
@Tajwan: no, no, he's got a point
Odpisz
7 kwietnia 2023, 15:50
W wakacje będę się z chłopakiem tak tulił
Odpisz
8 kwietnia 2023, 09:36
@OwOcomedy: miłej zabawy
Odpisz
12 kwietnia 2023, 11:32
@Mangozjeawka: dziemki:3
Odpisz
7 kwietnia 2023, 15:19
Odpisz
8 kwietnia 2023, 09:04
heh femcel
Odpisz
7 kwietnia 2023, 15:35
Życie to nie anime w którym miły chłopak poznaje kochającą i wspierającą dziewczynę (XD)
porzućcie wszelki cope jajniki
Odpisz
7 kwietnia 2023, 16:09
@VincyI: Hej
Bez przesady
Odpisz
7 kwietnia 2023, 16:41
@VincyI: Ale... ale ten mem ma celu pokazanie jakim jestem prawiczkiem! Chcę żeby jakaś dziewczyna to zauważyła i mnie zgniotła udami!
Odpisz
7 kwietnia 2023, 18:38
@VincyI: Nareszcie ktoś prawi fakty.
Odpisz
8 kwietnia 2023, 08:37
@VincyI: nie rel, przytulam tak Brighta
Odpisz
7 kwietnia 2023, 16:51
ja miałem questa 2 niestety mam ten problem, że mam dalekowzroczność i mi się wszystko rozmazywało :/
Odpisz
7 kwietnia 2023, 16:18
skill issue
Odpisz
7 kwietnia 2023, 15:15
Niektórzy po prostu chcą poczuć miłość...
Odpisz
7 kwietnia 2023, 15:12
Rel albo coś nwm
Odpisz
7 kwietnia 2023, 15:09
Odpisz
7 kwietnia 2023, 15:07
Rel
Odpisz