memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
11 czerwca 2024, 11:32
Technikum oczywiście
Odpisz
12 kwietnia 2023, 23:57
Technik analityk, najlepsze na świecie, polecam
11 kwietnia 2023, 21:48
Jestem w technikum, ale gdyby był k...a technik informatyk, a nie k...a siedzę na technik grafiki i nie wiem co ze sobą robię
10 kwietnia 2023, 08:38
Technikum elektryczne
10 kwietnia 2023, 16:08
@Jadeja: technikum elektroniczne
10 kwietnia 2023, 16:42
@matman_2007: też, porfil mechatronik
Edytowano - 10 kwietnia 2023, 21:38
@matman_2007: W sumie jeden ch*j.
10 kwietnia 2023, 09:09
Liceum na humanie
10 kwietnia 2023, 10:40
@Shpaygersharen: To ja
Edytowano - 10 kwietnia 2023, 11:05
@Shpaygersharen: bardziej liceum biol-chem
10 kwietnia 2023, 20:11
nie wiem tylko z mojej klasy wielcy matfizi się śmieją, że w maku wylądujemy, więc chyba nie biol-chem
10 kwietnia 2023, 20:19
@Shpaygersharen: znam wielu z biol-chem którzy ładują w McDonaldzie
10 kwietnia 2023, 20:27
@Shpaygersharen: technik obsługi piekarnika
10 kwietnia 2023, 17:28
Pozdrawiam z ogólniaka bruh
10 kwietnia 2023, 16:19
Technik operator wózka widłowego
10 kwietnia 2023, 08:54
Liceum na biol-chem
10 kwietnia 2023, 08:55
@Miszke: Ja wziąłem niebezpieczną mieszanką biol-chem-mat
10 kwietnia 2023, 08:57
@Ignisus: Ja miałam jako trzecie rozszerzenie angielski Już po czy jeszcze w trakcie?
10 kwietnia 2023, 09:07
@Miszke: w trakcie jestem 1 klasa
10 kwietnia 2023, 15:38
@Ignisus: Powodzenia w tym pie....niku i pamiętaj - jak nauczyciel twierdzi że "NO TAK OCENIAJĄ NA MATURACH", to zazwyczaj jest to nieprawda
10 kwietnia 2023, 15:30
Gdzieś tak mi się ubzdurało, że liceum to to najambitniejsze i walczyłem, żeby się do niego dostać. No maturę ładnie zdałem i poznałem fajnych ziomków także nie jest źle
Edytowano - 10 kwietnia 2023, 13:54
Ja wybrałem technikum. To coś znaczy o mnie?
10 kwietnia 2023, 12:16
Liceum - Korposzczur Technikum - Dziecko ulicy Zawodówka - Nomad
10 kwietnia 2023, 11:52
Myślałem że szkoła średnia miała znaczenie dopóki na studiach zapytali tylko o wyniki matur
10 kwietnia 2023, 11:28
Wyjaśni ktoś, bo nie za bardzo rozumiem?
10 kwietnia 2023, 11:32
@ryszard1968: Po każdym z nich widać, którą szkołę ukończyli. Szczególnie zawodówka
10 kwietnia 2023, 12:22
@Turbek213: myślałem że to ma jakiś głębszy sens ale ok
10 kwietnia 2023, 10:41
Liceum wojskowe
10 kwietnia 2023, 10:27
Zawodówka elektryk
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież11 czerwca 2024, 11:32
Technikum oczywiście
Odpisz
12 kwietnia 2023, 23:57
Technik analityk, najlepsze na świecie, polecam
Odpisz
11 kwietnia 2023, 21:48
Jestem w technikum, ale gdyby był k...a technik informatyk, a nie k...a siedzę na technik grafiki i nie wiem co ze sobą robię
Odpisz
10 kwietnia 2023, 08:38
Technikum elektryczne
Odpisz
10 kwietnia 2023, 16:08
@Jadeja: technikum elektroniczne
Odpisz
10 kwietnia 2023, 16:42
@matman_2007: też, porfil mechatronik
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2023, 21:38
@matman_2007: W sumie jeden ch*j.
Odpisz
10 kwietnia 2023, 09:09
Liceum na humanie
Odpisz
10 kwietnia 2023, 10:40
@Shpaygersharen: To ja
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2023, 11:05
@Shpaygersharen: bardziej liceum biol-chem
Odpisz
10 kwietnia 2023, 20:11
nie wiem tylko z mojej klasy wielcy matfizi się śmieją, że w maku wylądujemy, więc chyba nie biol-chem
Odpisz
10 kwietnia 2023, 20:19
@Shpaygersharen: znam wielu z biol-chem którzy ładują w McDonaldzie
Odpisz
10 kwietnia 2023, 20:27
@Shpaygersharen: technik obsługi piekarnika
Odpisz
10 kwietnia 2023, 17:28
Pozdrawiam z ogólniaka bruh
Odpisz
10 kwietnia 2023, 16:19
Technik operator wózka widłowego
Odpisz
10 kwietnia 2023, 08:54
Liceum na biol-chem
Odpisz
10 kwietnia 2023, 08:55
@Miszke: Ja wziąłem niebezpieczną mieszanką biol-chem-mat
Odpisz
10 kwietnia 2023, 08:57
@Ignisus: Ja miałam jako trzecie rozszerzenie angielski
Już po czy jeszcze w trakcie?
Odpisz
10 kwietnia 2023, 09:07
@Miszke: w trakcie jestem
1 klasa
Odpisz
10 kwietnia 2023, 15:38
@Ignisus: Powodzenia w tym pie....niku i pamiętaj - jak nauczyciel twierdzi że "NO TAK OCENIAJĄ NA MATURACH", to zazwyczaj jest to nieprawda
Odpisz
10 kwietnia 2023, 15:30
Gdzieś tak mi się ubzdurało, że liceum to to najambitniejsze i walczyłem, żeby się do niego dostać. No maturę ładnie zdałem i poznałem fajnych ziomków także nie jest źle
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2023, 13:54
Ja wybrałem technikum. To coś znaczy o mnie?
Odpisz
10 kwietnia 2023, 12:16
Liceum - Korposzczur
Technikum - Dziecko ulicy
Zawodówka - Nomad
Odpisz
10 kwietnia 2023, 11:52
Myślałem że szkoła średnia miała znaczenie dopóki na studiach zapytali tylko o wyniki matur
Odpisz
10 kwietnia 2023, 11:28
Wyjaśni ktoś, bo nie za bardzo rozumiem?
Odpisz
10 kwietnia 2023, 11:32
@ryszard1968: Po każdym z nich widać, którą szkołę ukończyli. Szczególnie zawodówka
Odpisz
10 kwietnia 2023, 12:22
@Turbek213: myślałem że to ma jakiś głębszy sens ale ok
Odpisz
10 kwietnia 2023, 10:41
Liceum wojskowe
Odpisz
10 kwietnia 2023, 10:27
Zawodówka elektryk
Odpisz