Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Tacy sami, a ściana między nami
Z klasą się trzeba urodzić
Rel
Jakby trochę nie fair
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 maja 2023, 09:14
zabijanie afków jest żałosne
Odpisz
27 kwietnia 2023, 18:42
Ale jak mogą cię głaskać po głowie jeśli są afk
???
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2023, 07:00
@Bracingcobra: Im mniej wiesz tym lepiej dla ciebie
Odpisz
27 kwietnia 2023, 19:49
U mnie niestety to prawda :(
A zwłaszcza w Cod'ach nie umiem w nie grać
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2023, 11:41
Ja tak mam prawie w każdej grze oprócz call of duty black ops cold war
W cold war akurat jestem poj...na
Potrafię mieć KD 3.0 lub więcej
Ale zwykle siedzę na 1.9
Czyli i tak 1/2 w tabeli
Odpisz