memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
14 czerwca 2025, 22:34
Dobry Boże.
Odpisz
28 kwietnia 2023, 18:29
Mamo! mamo! Możemy Kinder niespodzianke? -nie, mamy Kinder niespodzianke w domu. -kinder niespodzianka w domu:
27 kwietnia 2023, 18:13
-Jak jesz kiwi? Obierasz, czy kroisz na pół i wyjadasz łyżeczką? -Obieram. I wyrzucam owoc.
26 kwietnia 2023, 23:55
Ja skrobię do końca
26 kwietnia 2023, 23:00
a to dziwne, ja zawsze jadłem samą skórkę, a resztę wyrzucałem
Edytowano - 26 kwietnia 2023, 22:30
Ja to jem normalnie jabłko wraz ze skórką. Tak samo jem np. banana.
26 kwietnia 2023, 22:16
26 kwietnia 2023, 22:13
lepsze jest skrobanie jabłka, niż gryzienie kiwi ze skórką
26 kwietnia 2023, 22:07
26 kwietnia 2023, 21:56
Skrobiemy
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież14 czerwca 2025, 22:34
Dobry Boże.
Odpisz
28 kwietnia 2023, 18:29
Mamo! mamo! Możemy Kinder niespodzianke? -nie, mamy Kinder niespodzianke w domu. -kinder niespodzianka w domu:
Odpisz
27 kwietnia 2023, 18:13
-Jak jesz kiwi? Obierasz, czy kroisz na pół i wyjadasz łyżeczką?
-Obieram. I wyrzucam owoc.
Odpisz
26 kwietnia 2023, 23:55
Ja skrobię do końca
Odpisz
26 kwietnia 2023, 23:00
a to dziwne, ja zawsze jadłem samą skórkę, a resztę wyrzucałem
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2023, 22:30
Ja to jem normalnie jabłko wraz ze skórką. Tak samo jem np. banana.
Odpisz
26 kwietnia 2023, 22:16
Odpisz
26 kwietnia 2023, 22:13
lepsze jest skrobanie jabłka, niż gryzienie kiwi ze skórką
Odpisz
26 kwietnia 2023, 22:07
Odpisz
26 kwietnia 2023, 21:56
Skrobiemy
Odpisz