W której drużynie jesteś?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Typowy NPC
Były nóżki, nie ma nóżek
Są wskazówki
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 września 2023, 00:21
Zawsze jednak jest stary dobry mózg i ewentualnie coś do pisania
Odpisz
23 września 2023, 22:52
gnu
Odpisz
23 września 2023, 18:01
Kalkulator z 10 jest nieintuicyjny
Odpisz
18 września 2023, 05:54
Coraz więcej widowsowców nie używa wbudowanego, używa internetowgo
Odpisz
17 września 2023, 17:25
Typowy linuksiarz kiedy ktoś powie o najmniejszej zalecie Windowsa:
Odpisz
17 września 2023, 14:48
OP myśli że każdy linux to arch
Odpisz
Edytowano - 17 września 2023, 14:52
Tak wygląda kalkulator w gnome
Odpisz
17 września 2023, 14:53
Tak w KDE
Odpisz
17 września 2023, 15:23
linuksiarz detected
Opinion rejected
Odpisz
17 września 2023, 15:24
@Egirl: windowsiarz detected
Opinion rejected
Odpisz
Edytowano - 17 września 2023, 16:31
Typowy użytkownik linuxa
Odpisz
17 września 2023, 17:10
@kajba: No fajnie, tyle że używam windowsa
Odpisz
23 września 2023, 17:24
linuksiarz i windowsarz detected
Opinion rejected
Odpisz
Edytowano - 23 września 2023, 19:31
dostajesz minusa ale nawet nie za to, że złapałaś baita. Dostajesz minusa za to, że zestawiasz dystrybucję (Arch) z powłoką (GNOME i KDE) jakby to było jedno i to samo.
Odpisz
Edytowano - 23 września 2023, 19:35
@elementiro: Mi chodzi o to że archa w przeciwieństwie do ubuntu, manjaro, fedory i wielu innych dystrybucji sie samemu buduje, nawet instalatora nie ma co może odstraszać początkowych użytkowników linuxa
nwm nie instalowałem wiem od kolegi linuxiarza
Odpisz
23 września 2023, 19:43
to też nie jest do końca prawdą, bo taki np. Garuda Linux jest Arch-ową dystrybucją. a nic nie trzeba kompilować, masz wygodny instalator.
Odpisz
23 września 2023, 19:52
@elementiro: Jest arch-based*
Takie manjaro też jest arch-based, a ma instalator, mi chodzi o czystego archa. Arch Linux, ten z niebieskim "A" jako logo
Odpisz
23 września 2023, 20:08
@elementiro: Jeśli chodzi o to że porównuję archa z powłoką to równie dobrze bym mógł napisać że tak wygląda kalkulator w ubuntu a tak w Fedorze KDE
Odpisz
Edytowano - 24 września 2023, 11:16
system raspberry jest lepszy bo ma wszystko poinstalowane
Odpisz
24 września 2023, 12:29
@Nikodem8378: Raspian też jest oparty na linuxie
Odpisz
24 września 2023, 13:03
@Nikodem8378: No i normalne dystrybucje linuxa też mają wszystko poinstalowane jak sie wybierze full install
Odpisz
24 września 2023, 13:35
a
Odpisz
24 września 2023, 13:37
@Nikodem8378: Jak chcesz to ci mogę wymienić kilka
Odpisz
16 kwietnia 2024, 18:17
Ale z cb nrel. Linuxsiarze używają konsoli do liczenia
Odpisz
17 września 2023, 14:47
Mój stary moment
Odpisz