Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Trzeba brać osobną torbę
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Fergus
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 września 2023, 18:34
nwm jaka normalna na umyśle osoba chce się zapisać sama na WF. Dyscyplina? nastaw sobie budzik, nie wiem, codziennie o 18. Lubisz grać w określony sport? Zapisz się na jakieś treningi strikte z niego. Jeśli się mylę i w WFie na studiach jest cokolwiek ciekawego, to bardzo przepraszam
Odpisz
17 września 2023, 21:07
@Rey_Palpatine: pewnie zależy od uczelni, ale u mnie było do wyboru z 15 dyscyplin do wyboru, m.in. siatka, kosz, futsal, siłka, pingpong, badminton, jakieś sratesy pilatesy, basen itd. więc jest z czego wybierać a zaliczyć jednak trzeba. Poza tym, ja sam do wuefowych nie należę, a teraz mi tych zajęć brakuje. Siłka kosztuje, a samo wf nawet dla minimalnej poprawy kondycji jest dobry
Odpisz
17 września 2023, 21:12
@Rey_Palpatine: inna sprawa też, że jeżeli chcesz się zapisać na to, co cię interesuje to musisz siedzieć przy komputerze i pilnować kiedy otworzą zapisy, a później jeszcze się 50 razy ostro wk...ić, bo wywala z powodu przeciążenia serwera. Jak zapiszesz się później, to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że to co cię interesuje jest już zapełnione i musisz wybrać jakieś gówno
Odpisz
Edytowano - 23 września 2023, 21:24
@Rey_Palpatine: Jeśli w syllabusie jest obowiązkowy wf, to trzeba zaliczyć wf i nie ma, że wolałbyś ćwiczyć w innym miejscu coś innego - zatem trzeba być zapisanym na zajęcia sportowe. Znam gagatków co nie zaliczyli lub prawie nie zaliczyli semestru, bo olali wf.
Z perspektywy studenta AGH mogę powiedzieć, że tutaj nie ma wyścigów o zapisy, bo z góry każdy jest zapisany, a wf ma formę mieszaną - I semestr to ogółem mówiąc hala, czyli rotacja co tydzień zgodnie z podanym harmonogramem: siatkówka, koszykówka, siłownia i fitness. II semestr to basen. III semestr to znowu hala. Wiem, że ludzie którzy byli zapisani do jakiegoś AZS mieli jakieś bonusy z tego tytułu, wf zaliczony całkowicie lub zmniejszona ilość godzin do zaliczenia.
Odpisz
23 września 2023, 22:05
@Lisedra: ja jestem na SGGW i z wf było tak, jak pisałem. Zapisy na to, co cię interesuje albo na to, co pasuje tobie w konkretnych godzinach. Ogólnie trochę dupa, bo na stronie studium wf tylko wywiesili listy z kierunkami, które muszą się zapisać i koniec. Dalej trzeba było szukać i wybierać, a zapisy kończyły się przed początkiem terminu wywieszania planów zajęć. Ja akurat nie trafiłem z godzinami i musiałem grzać do dziekanatu przepisać się do innej grupy ćwiczeniowej
Odpisz
23 września 2023, 19:39
Czy tylko exsoc łódź ma plan już w połowie września?
Odpisz
17 września 2023, 21:09
Oj tak, sam tak miałem, że najpierw były zapisy na wf, a później dali plan. Skończyło na tym, że musiałem zmienić grupę ćwiczeniową w dziekanacie, żeby mi się czasowo zgadzało
Odpisz
17 września 2023, 18:46
Po ...j chodzić z własnej woli na WF
Odpisz
17 września 2023, 18:55
@Talerz: Bo zapisywanie obowiązuje na wszystkie zajęcia, te obowiązkowe również.
Odpisz
17 września 2023, 18:35
rel u nas nadal nie ma WF'u
Odpisz