Hura, jeszcze więcej realizmu!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Deal życia
Cóż za brak szacunku
Mało znany szczegół
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 czerwca 2024, 07:10
Pozdro z losowych
Odpisz
13 października 2024, 21:52
@EpikName: i pozdrowienia z poczekalni bo ktoś to chciał znowu wstawić
Odpisz
10 stycznia 2024, 21:17
Warthunder brony
Odpisz
10 stycznia 2024, 21:31
@Hacjul:
Odpisz
10 stycznia 2024, 21:36
@AdeptusAstartes: czyli dobrze zrobiłem że miałem reklamy tej gry w dupie i nigdy w to nie grałem
Odpisz
Edytowano - 10 stycznia 2024, 21:37
@Hacjul: To było na prima aprilis w 2013 roku.
Odpisz
10 stycznia 2024, 21:38
@AdeptusAstartes: to jest takie stare serio
Odpisz
10 stycznia 2024, 23:21
@Hacjul: z 20 lat ma chyba
Odpisz
10 stycznia 2024, 23:22
@Bezpaniki: ale ta jedna wersja?
Odpisz
10 stycznia 2024, 23:28
@Hacjul: szczerze to nie wiem, ale pewnie z 15-10 ma
Odpisz
11 stycznia 2024, 09:29
@Bezpaniki: koło 2012 wyszło
Odpisz
11 stycznia 2024, 18:06
@Hacjul: i słusznie
Odpisz
11 stycznia 2024, 18:07
@FluttershyIsNOTaDoormat: a ty się nie wypowiadaj z łaski swojej
Odpisz
11 stycznia 2024, 18:51
@Hacjul: dlaczego?
Odpisz
11 stycznia 2024, 18:52
@FluttershyIsNOTaDoormat: btw dla twojej informacji, brony to coś gorszego niż furry
Odpisz
11 stycznia 2024, 20:02
@Hacjul: w jaki sposób "gorszego"?
Odpisz
11 stycznia 2024, 20:20
@FluttershyIsNOTaDoormat: to jest ostateczny mix wszelkiego internetowego spi*rdolenia
Odpisz
11 stycznia 2024, 21:26
@Hacjul: a to myli ci się z yaoistkami
Odpisz
11 stycznia 2024, 21:31
@FluttershyIsNOTaDoormat: nic mi się nie myli
Odpisz
11 stycznia 2024, 21:38
@FluttershyIsNOTaDoormat: brony mają trochę z furry, trochę z piwniczaków, trochę z kidultów, trochę z weebów, trochę z chudów, trochę ze spi*rdolin, trochę z therianów, twitterowych lewaków, p*dofili, zoofili, po prostu peak praktycznego popi*rdolu
Odpisz
11 stycznia 2024, 21:40
@FluttershyIsNOTaDoormat: typowy psychofandom tylko w wyjątkowo niewiarygodnej wersji
Odpisz
11 stycznia 2024, 22:01
@Hacjul: powiem tak: o tym fandomie można sporo powiedzieć ale nie to, że jest TYPOWY. Dałbym ci czerwoną strzałkę ale jest limit czerwonych na mema
Odpisz
11 stycznia 2024, 22:05
@FluttershyIsNOTaDoormat: racja, zbyt łagodnych słów użyłem. Jest wyróżniający się wyjątkowo zj*banymi incydentami
Odpisz
11 stycznia 2024, 22:07
@FluttershyIsNOTaDoormat: po drugie ciekawe że brony nie lubi yaoistek podczas gdy są one mimo wszystko na nieco niższej kategorii popi*rdolenia, choć nie twierdzę że są normalne
Odpisz
11 stycznia 2024, 23:26
@Hacjul: taki przyszedł mi fandom do głowy gdy powiedziałeś "gorszy od furry"
Odpisz
13 stycznia 2024, 01:36
@FluttershyIsNOTaDoormat: w każdy możliwy sposób gorsze od furry
Odpisz
13 stycznia 2024, 02:31
@Hacjul: Typowa brona
tak, to właśnie ona
Odpisz
13 stycznia 2024, 07:49
@masisi: bardzo "interesujący" sposób argumentowania. Taki sam jakiego się używa kiedy się niema racji
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2024, 16:10
@masisi: Jak niby gorsze?
Odpisz
15 stycznia 2024, 19:57
@AdeptusAstartes: No i nie dostałem odpowiedzi.
Odpisz
15 stycznia 2024, 20:02
@AdeptusAstartes: no, mi też nie wyjaśnił
Odpisz
15 stycznia 2024, 20:03
@FluttershyIsNOTaDoormat: Więc to wygląda mi na zwycięstwo
Odpisz
15 stycznia 2024, 20:05
@AdeptusAstartes: 1:0 dla naszych
Odpisz
13 stycznia 2024, 02:27
PSlayer po casualowym dropnięciu instrukcji do MIG-29:
Odpisz
12 stycznia 2024, 19:19
o nie.... NIE ZNOWU
Odpisz
12 stycznia 2024, 08:10
E tam, przestarzały sowiecki myśliwiec.
Odpisz
11 stycznia 2024, 21:26
War Thunder to są ruscy, dlatego nie szanuję tej gry
Odpisz
11 stycznia 2024, 20:09
Znowu?
Odpisz