Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To wyjaśnia prawidłowe BMI, gdybym był płetwalem błękitnym
Dylemat bez dylematu
Urodziłem się gotowy skarbie
Ja to ten po prawej
Małe sprostowanie
Ten jeden typ serwera
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lutego 2024, 17:31
Obawiam się że to może przeszkadzać w pracy. Intencje dobre, ale lepiej tego nie robić. Ludzie chcą po prostu pracować i robić swoje.
Odpisz
5 lutego 2024, 21:40
Ja daje zawsze czekolade gdy nadaje bo jak odbieram to jest szansa że skrytka nie trafi na kuriera a innego nadającego a tak mam 100% pewności że trafi do kuriera
Odpisz
5 lutego 2024, 21:34
Em... Nie? Napiwek zostawiasz w szufladzie, do której wsadzasz przesyłkę. W innym wypadku ktoś będzie chciał nadać przesyłkę, otworzy pustą szufladę i jeszcze sobie nagrodę weźmie za porządnie naklejony kod kreskowy.
Odpisz
3 lutego 2024, 21:57
Ale wtedy jest jako pusta skrytka i ktoś może wysłać z niej coś i wtedy ta osoba będzie miała pieniądze a nie kurier
Odpisz
3 lutego 2024, 08:11
Wątpie że to ten sam kurier odbierze ten napiwek oraz czy go zauważy ale idea dobra.
Odpisz
3 lutego 2024, 21:55
@Leszy: nie wiem jak w innych ale wiem że w paczkomacie do którego ja biorę to dostarcza zawsze jeden kurier
Odpisz