Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wiedeni

19 lutego, 15:27

Alexa play "Długość dźwięku samotności"

Avatar damen66

21 lutego, 17:57

@wiedeni: I nawet kiedy będę sam...

Avatar historyk_pl

19 lutego, 15:27

To uczucie, gdy oglądasz Dzień Świra i nagle śmiech przechodzi w ból...

Avatar wiedeni

19 lutego, 15:29

@historyk_pl: Śmiech?

komentarz obrazkowy

Avatar historyk_pl

Edytowano - 19 lutego, 15:30

@wiedeni: No właśnie, śmiech...... *Depresyjna cisza*

Avatar Figarus

20 lutego, 22:28

@historyk_pl: Ból tego, jak bardzo Adaś Miauczyński użala się nad swoim życiem, zamiast wziąć się w garść, albo przynajmniej odnaleźć przyjemności dnia codziennego jak ten cholerny papieros wieczorem.

Avatar Anantashesha

21 lutego, 06:34

@Figarus: "Wziąć się w garść i odnaleźć przyjemności dnia codziennego" to jest umiejętność którą należy posiąść i nie każdy ją ma. Tacy ludzie jak Adaś otaczają nas ze wszystkich stron. Nie umieją poradzić sobie w życiu, nie wiedzą co z nim zrobić. Słyszą ciągle takie genialne rady jak twoja, ale nie umieją wprowadzić ich w życie. Taka osoba jak Miauczyński nie wyjdzie ze swojego stanu na dobrą wolę. Taka osoba potrzebuje pomocy specjalisty.

Avatar Figarus

21 lutego, 10:23

@Anantashesha: To nie jest genialna rada, tylko prawda. Sam utożsamiałem się z Miauczyńskim mimo bycia o wiele młodszym. Tak było do momentu, kiedy nie zorientowałem się, że sam robię z siebie ofiarę, użalam się nad sobą całymi godzinami i zamiast pomyśleć co zrobić, żeby jutro było jakkolwiek lepsze ciągle patrzę w przeszłość, co jednak nie prowadzi do niczego poza fantazjami ,,co by było gdyby" jakie miał właśnie bohater Koterskiego.

Avatar Anantashesha

21 lutego, 10:25

@Figarus: I wspaniale! Byłeś w stanie sam to rozpracować. Nie wszyscy potrafią. Nie ma sensu ich antagonizować, trzeba im pomagać :)

Avatar Anantashesha

21 lutego, 06:35

Wszyscy jesteśmy Chrystusami

Avatar TrueStoryGuy

19 lutego, 15:50

Ja boję się, że nie zasnę. Będę wiecznie wiercić się w łóżku przez całą noc, aż w końcu zastanę ranek i będę zmuszony wstać. Mimo zmęczenia i wszechogarniającego bólu będę zmuszony do wykonywania bezmyślnych działań. Wtedy ze zniecierpliwieniem czekam, aż dzień się zakończy, ale on się dłuży w nieskończoność, a sam nie mam pewności czy kolejny dzień nie będzie taki sam. Boję się też wstawać, bo każdy dzień mogę zacząć od bólu głowy lub urazu, który nie minie do końca dnia. Każda noc to agonia. Modlisz się o lepsze jutro, ale ono nigdy nie nastaje. Nie jestem już w stanie myśleć, co mnie boli lub czy jestem zmęczony. Wszystko wydaje się mdłe, a ja sam czuję się martwy. Gdyby tylko człowiek nie potrzebował snu...

Avatar Drag_on

20 lutego, 22:50

@TrueStoryGuy: w tle idealnie pasowałby Podniosły Motyw z Kapitana Bomby

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar historyk_pl
Dodane przez: historyk_pl

Brawo

Chamstwo w państwie!

Ja bym brał pączka

Ważna kwestia

Ale sobota....

Tak to tam było w 20 wieku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka