Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Niegrzeczny Oskarek
Jakby trochę nie fair
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 marca 2024, 21:27
Naprawdę są ludzie którzy tak śpią?
Odpisz
4 marca 2024, 16:25
@Drag_on: ja kiedy się zdrzemnę albo zachlam ryja w dżinsach
Odpisz
4 marca 2024, 17:37
@nwmnmampomyslu: no dobra, to ma sens
Odpisz
1 marca 2024, 18:36
A co to za problem
Odpisz
1 marca 2024, 19:37
@rozwalgo: ściska ci wszysto i niewygodnie
Odpisz
4 marca 2024, 12:05
@QWERT_47: mi wygodnie
Odpisz
4 marca 2024, 16:24
@QWERT_47: wystarczy nosić luźne zamiast rurek
Odpisz
4 marca 2024, 16:11
Pozdrawiam wszystkich którzy także mogą spać w jeans'ach. (dobrze ja to odmieniłam?)
W sumie tych którzy nie mogą spać w jeans'ach też pozdrawiam.
Odpisz
4 marca 2024, 12:04
Dżinsy są git
Odpisz
3 marca 2024, 19:49
Problem?
Odpisz
1 marca 2024, 21:58
Moglabym spac nawet i w spodniach narciarskich tyle ze po co
Odpisz
1 marca 2024, 18:35
Dlaczego ten robot ma jedną z "buziek" z loga jeja?
Odpisz
1 marca 2024, 18:27
Dżinsy są wygodne.
Dziękuję za uwagę.
Odpisz
1 marca 2024, 18:19
Mi się raz zdarzyło zasnąć w jeansach na przystanku gdy wracalem z nocki na stacji
Odpisz