Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ProMoruxBax

5 kwietnia 2024, 01:59

nie żaba a gotka

Avatar Anantashesha

20 marca 2024, 19:35

Urocza żabka ❤️

Avatar AxonDeHudin

20 marca 2024, 19:07

Ja gdy cisza przed burzą:😌

Avatar DHF1232

20 marca 2024, 17:47

Mi też się podoba

Avatar Czaderek07

20 marca 2024, 17:41

Pomiędzy wiosna a zimą, kiedy na dworze jest kompletnie szaro i deszczowo, ubieram mój szary set: t-shirt, bluza, gacie, skarpety i dresy (wszystko szare, kolejność niekoniecznie taka), kładę się w łóżku z kubkiem herbaty i miską cheetosów paprykowych i włączam jakiś dobry horror.
Imo nie ma lepszego sposobu na spędzenie takiego dnia.

Avatar szklanka67

20 marca 2024, 16:34

rel, najlepiej jak jest lato z 30+ stopni i nagle przyjdą takie chmury + minimalne ochłodzenie, ma to taki vibe którego nie jestem w stanie opisać

Avatar Tajdeus

20 marca 2024, 13:17

Kozackie widoki.

Avatar sss96

20 marca 2024, 00:55

W sumie mi obojętnie jaka pogoda byleby była stała a nie zmieniała się średnio co 5 minut...

Avatar Rhokai

Edytowano - 19 marca 2024, 23:16

Kwiatki na moim parapecie patrzące na deszcz zza okna (nie miały kontaktu z wodą od czasu zakończenia I Wojny Światowej)

Avatar ty1an_yt

19 marca 2024, 23:04

Ja jako chyba jedyny kogo kolwiek znam w rzeczywistości lubie deszcz i szczególnie ulice miast podczas deszczu

Avatar rozwalgo

19 marca 2024, 22:55

Ja też taką lubię

Avatar Nikt_Niktowski

19 marca 2024, 22:35

Uwielbiam deszcz. Napełnia moją duszę nieopisanym spokojem i szczęściem.

Poniżej beelzebufo – rodzaj dużych płazów bezogonowych żyjących w późnej kredzie na terenach współczesnego Madagaskaru.

My tea's gone cold, I'm wondering why...

Avatar Iron_hourglass

19 marca 2024, 22:54

@Nikt_Niktowski: Ale fajna żaba :O

Avatar Landark

19 marca 2024, 22:47

Osobiście wole głębiaste chmury chwilę przed zachodem słońca, gdy niebo jest pomarańczowe, ale to też niezły widok

Avatar
Konto usunięte

19 marca 2024, 22:43

Ja kiedy deszcz (kocham deszcz):

komentarz obrazkowy

Avatar Boberek00

19 marca 2024, 22:42

Tru

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Północne Węgry

To by wystarczyło

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Ostry ten sędzia

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka