Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Rey_Palpatine

20 kwietnia 2024, 22:44

ja po jakimś czasie pisania dowiedziałem się, że screeny z naszych rozmów (często dość poważnych) znajdowały się potem magicznie na grupce z moimi znajomymi...

Avatar PuyoPuyo

20 kwietnia 2024, 22:56

@Rey_Palpatine: dayum
Ja dostałem kiedyś screeny jak przez drugą osobę byłem obrażany 😔

Avatar Konto_nieusuniete

20 kwietnia 2024, 23:00

@Rey_Palpatine: Dlatego nie wolno ukazywać swoich słabości NIKOMU

Avatar Waldemir50

22 kwietnia 2024, 23:11

@Konto_nieusuniete: Nie wiem czemu czerwone jak chłop ma rację. Jak się pokażesz od słabej strony to już potem ciągle będą to wykorzystywać żeby cię upokorzyć

Avatar PuyoPuyo

23 kwietnia 2024, 14:13

@Waldemir50: nie, tak to działa wśród toksycznych ludzi
oczywiście stracimi trochę że tak powiedzmy na jakości jeśli pokażemy sie od złej strony ale część osób nam pomoże, część będzie miała wywalone, a część będzie chciała upokorzyć i tak dalej
jeśli rozważnie będziesz dobierać sobie przyjaciół i otwierać się tylko zaufanym osobą które znasz to masz mniejszą szanse na przejechanie sie

Avatar Konto_nieusuniete

23 kwietnia 2024, 14:43

@PuyoPuyo: Jeśli się nie otworzysz to prawdopodobieństwo na przejechanie się wynosi 0%

Avatar PuyoPuyo

23 kwietnia 2024, 14:47

@Konto_nieusuniete: jednocześnie będziesz czuł się gorzej z faktu bycia niezrozumianym
ludzie potrzebuja tego od innych ludzi
also na błędach sie uczysz

Avatar Konto_nieusuniete

23 kwietnia 2024, 14:51

@PuyoPuyo: Naprawdę mi przykro, że jesteś uzależniony od walidacji innych

Avatar PuyoPuyo

23 kwietnia 2024, 14:54

@Konto_nieusuniete: spoko mi nie jest przykro że zachowuje sie jak człowiek

Avatar Konto_nieusuniete

23 kwietnia 2024, 14:58

@PuyoPuyo: Twoje człowieczeństwo czyni cię słabym

Avatar PuyoPuyo

23 kwietnia 2024, 15:01

@Konto_nieusuniete: moje człowieczeństwo ze świadomością wad i zalet pozwala stać mi się silniejszym
zdobywając po drodze zaufanych przyjaciół, szacunek i doświadczenie

Avatar Konto_nieusuniete

23 kwietnia 2024, 15:15

@PuyoPuyo: Ja na stawanie się silniejszym polecam białko i kreatynę

Avatar PuyoPuyo

23 kwietnia 2024, 15:15

@Konto_nieusuniete: a to się przyda też też
Ale oprócz siły fizycznej ważna też jest psychiczna

Avatar ptasznik5

25 kwietnia 2024, 20:37

@Konto_nieusuniete: "Twoje człowieczeństwo czyni cię słabym" W KOŃCU KTOŚ TO K...A ROZUMIE

Avatar Konto_nieusuniete

25 kwietnia 2024, 20:52

@ptasznik5: Dżodżo, bycie człowiekiem oznacza posiadanie ograniczeń... Zdałem sobie z czegoś sprawę... Im dokładniej planujesz tym bardziej niespodziewane wydarzenia mają miejsce. Tak długo jak jesteś człowiekiem... ODRZUCAM SWOJE CZŁOWIECZEŃSTWO, DŻODŻO

Avatar Dyzer

20 kwietnia 2024, 22:40

Dlatego ja nie kocham nikogo...

Avatar Dyzer

20 kwietnia 2024, 22:41

Avatar Diefant

20 kwietnia 2024, 22:49

@Dyzer: Zostań narcyzem i kochaj siebie

Avatar Dyzer

20 kwietnia 2024, 23:00

@Diefant: Ty genialne,czm sam na to nie wpadłem?

Avatar Czaderek07

22 kwietnia 2024, 17:40

@Dyzer: uwaga, działa tylko jeśli nie masz wyj...ne w samego siebie.

Avatar Zloty_bambus

23 kwietnia 2024, 08:38

Avatar Fricher

22 kwietnia 2024, 20:50

"miłość i akceptacja to droga do nikąd. Mnie napędza gniew"

Avatar Figarus

22 kwietnia 2024, 18:36

K...a mać...

Avatar Kaczkodon

22 kwietnia 2024, 17:46

Wmawiaj sobie
Zawsze sie spełni
Smutaj długo a potem całe życie uważaj że te jest okrutne

Avatar Magda27372

21 kwietnia 2024, 08:20

Dasz szablon?

Avatar Nikodem8378

21 kwietnia 2024, 00:29

*próbuje nie płakać*

Avatar DorjanOllo

20 kwietnia 2024, 23:45

W momencie jak mówisz sobie "wiem" jesteś już na ostatniej prostej żeby mieć wyj...ne

Avatar Konto_nieusuniete

20 kwietnia 2024, 22:56

Ta? To zajebiście

Avatar Boberek00

20 kwietnia 2024, 22:45

:(

Avatar Koscioglow

20 kwietnia 2024, 22:41

cope harder

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ładne rzeczy

Nie idź!

To się nie może nie udać

Trzeba brać osobną torbę

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka