Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Opiekacz_21

22 kwietnia 2024, 17:14

Sega kiedy wyjdzie Dreamcast 2

Avatar Nikodem8378

21 kwietnia 2024, 14:05

Na miejscu nintendo powinna być sega raczej bo yakuza została wydana przez sege właśnie

Avatar Boberek00

21 kwietnia 2024, 11:55

Siódma generacja była do kitu

Avatar
Hamczurk

21 kwietnia 2024, 11:59

@Boberek00: nierel była najlepsza (wclae się w niej po części nie wychowałem)

Avatar PuyoPuyo

21 kwietnia 2024, 12:02

pobieram kolesia wyżej

Avatar PuyoPuyo

Edytowano - 21 kwietnia 2024, 12:03

@PuyoPuyo: znaczy w sumie to nie uważam że tylko ta była najlepsza
Właściwie każda od 6 generacji uważam za najlepszą ciągle mam masę gier które muszę nadrobić, które ogrywam i na które czekam
Ale jednak ps3 nostalgia mocno
Razem z psp

Avatar
Hamczurk

21 kwietnia 2024, 12:06

@PuyoPuyo: u mnie też głównie plej 3 był grany, ale w okolicach 2010 odziedziczyłem też Wii po ciotce xD

Avatar PuyoPuyo

21 kwietnia 2024, 12:14

ja na komunie sobie kupiłem więc tak 2012 rok przed ps4
Nie miałem jakieś dużej biblioteki gier bo głównie mogłem sobie coś kupić w święta i urodziny
Potem wleciały jeszcze wymiany
To tam w sumie odkryłem swoję gusta za sprawą kupienia persony 4 arena która wydawała się taka inna na tle tej szarej generacji
Niesamowite że jedna gra zachęciła mnie do oglądania anime, grania bijatyki, grania w jrpg, grania w bardziej aa i indie niż aaa
Dayum ta gra mnie stworzyła ;-;

A z innym konsolami to miałem w sumie styczność u innych xbox u kuzynów bo każdy miał 360 albo ps2 i wii u znajomych

Avatar Boberek00

21 kwietnia 2024, 12:15

@Boberek00: Ja wam zazdroszczę
I mnie większość gier z tego okresu się słabo zestarzała pod kątem Rozgrywki
Dopiero po 2010 gry są spoko

Avatar PuyoPuyo

21 kwietnia 2024, 12:31

@Boberek00: czy ja wiem
Według mnie przestarzałe jest zwykle sterowanie jeśli chodzi o 6 gen czasem dziwny układ przycisków a czasem po prostu jest toporne ale idzie się przedstawić tego
Traktuje to też jako dodatkowe wyzwanie
Za to jeśli chodzi o 7 gen to nie uważam by coś tam zestarzało to już okres takiej stagnacji i ujednolicenia
Jakiś czas temu odświeżyłem sobie kilka gier i w sumie nie czułem się retro poza grafiką

Avatar Darwidx

21 kwietnia 2024, 12:07

Co do tytułu na żadnej.

Avatar
Gooddude

21 kwietnia 2024, 11:51

Co się stało z tym xboxem?

Avatar FajnyCzuek

21 kwietnia 2024, 11:52

W języku angielskim Red Ring of Death, w skrócie RRoD. Konsola Xbox 360 informowała za pomocą czerwonych kontrolek wokół przycisku włączania o napotkanym problemie sprzętowym. Czerwony pierścień zyskał swój przydomek tym, że zwykle oznaczało to koniec gry, a urządzenie należało oddać do serwisu.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Jeszcze jak

Nie są aż takie pyszne

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Trzeba brać osobną torbę

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka