Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Geraltzriviv

18 czerwca 2024, 13:23

Mem zrobiony przez kogoś z dużego miasta, prawdopodobnie niewiedzącego jak do dupy są miasteczka

Avatar Wojciech27

17 czerwca 2024, 15:45

Stare logo Poznania. Z jakiegoś powodu nikt nie używa tego nowego... xD

Avatar Nikt_Niktowski

17 czerwca 2024, 18:28

@Wojciech27: To jest herb...

Avatar tomzizek2

17 czerwca 2024, 21:08

@Wojciech27: To jest stare logo Poznania

Avatar Narzeczona_Lucky_Luke_a

17 czerwca 2024, 20:30

MAM W DUPIE MAŁE MIASTECZKA

Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2024, 17:30

Zgadzam się z tytułem. Chełmża, Iława, Działdowo, Piotrków Kujawski, Aleksandrów Kujawski, Tuchola...
A chcecie żart o Solcu Kujawskim?
Wiecie, dlaczego go postawiono?
Żeby smród z Bydgoszczy nie przedostawał się do Torunia.

Avatar Wolodyjowski

17 czerwca 2024, 15:27

Czy tylko ja przeczytałem Stolec Kujawski?

Avatar rumcajschr

13 czerwca 2024, 12:09

Kocham moje miasto, które ma same pozytywy dużych i małych miast

Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2024, 14:20

@rumcajschr: Widzę że też z Krakowa

Avatar rumcajschr

17 czerwca 2024, 14:58

Nie

Avatar Hacjul

13 czerwca 2024, 12:41

Wrocław ma smog, ale zaśmiecony nie jest

Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2024, 14:20

@Hacjul: no nie wiem

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2024, 12:19

Moje miasto ma negatywne cechy i dużych miast i małych

Avatar Waldemir50

13 czerwca 2024, 12:25

Mieszkasz w Radomiu?

Avatar Hacjul

13 czerwca 2024, 12:42

@Waldemir50: ona jest z Wrocławia

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2024, 12:42

@Hacjul: skąd wiesz? XD
Jestem z Radomia

Avatar Hacjul

13 czerwca 2024, 12:43

mówiłaś milion razy że z Wrocławia

Avatar Hacjul

13 czerwca 2024, 12:43

@Waldemir50: Stasiu

Jesteśmy w Radomiu

NIEEEEEEEEE

komentarz obrazkowy

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2024, 12:44

@Hacjul: nie pamiętam
Poza tym bycie skądś ≠ mieszkanie tam
No i chyba muszę być ostrożniejsza

Avatar Waldemir50

13 czerwca 2024, 12:56

Poznałem od razu. Człowiek może wyjechać z Radomia ale Radom z człowieka nie wyjdzie ;)

Avatar rozwalgo

Edytowano - 13 czerwca 2024, 12:56

J...ć miasteczka pokroju Solec Kujawski
Wszystkie moje ziomki mieszkają na wsi, populacja <100

Avatar Koscioglow

13 czerwca 2024, 12:24

pozdrawiam świecącą na pół dolnego śląska szklarnie pomidorów spod wrocławia

Avatar MemyLubieMemy

13 czerwca 2024, 12:24

Jeszcze 100 tysięczniki są spoko.
Ale 250 tysięcy+ to już jak dla mnie za dużo

Avatar Ronan

13 czerwca 2024, 12:07

Solec Kujawski? More like Stolec Kujawski/s

Avatar Ronan

13 czerwca 2024, 12:06

Solec Kujawski jest spoko

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Ziarenko traumy wyrosło

Pozdrawiam świetliki

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka