Skąd na to wszystko brać...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Północne Węgry
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lipca 2024, 17:38
Bo nie masz z kim dzielić rachunków na dwie osoby. W Polsce masz tak wyliczone, aby na życie nie starczało jak mieszkasz sam
Odpisz
5 lipca 2024, 17:51
@JaJestemZWami: w sumie ja planuje po stuknięciu 18 znaleźć współlokatora/współlokatorke i tak dzielić się rachunkami. Ewentualnie zamieszkam przez peirwszy rok lub dwa na Stacji Wolimierz. Zajebista komuna z wolontariatem. Jedzenie,picie i spanie za prace 7 godzin. Co prawda 6 dni w tygodniu ale znam tam dużo osób więc profit
Odpisz
5 lipca 2024, 17:52
@JaJestemZWami: btw nie planowałem odpowiadać na twoją wiadomość ale klikłem przez przypadek
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2024, 18:33
@TeaGuy: kiedy planujesz stuknąć osiemnastkę?
Skąd będziesz wiedział, że ma 18 lat?
Odpisz
5 lipca 2024, 18:38
@JaJestemZWami: za 2 i pół roku albo 3 lata
.jestem kiepski z matmy jeśli chodzi o miesiące i lata
Odpisz
23 grudnia 2024, 14:43
@TeaGuy: chyba nie ogarłeś
Odpisz
23 grudnia 2024, 14:44
@Pietrek360: jestem 2009 urodzony w kwietniu
Odpisz
23 grudnia 2024, 15:17
@Pietrek360: xd
Odpisz
23 grudnia 2024, 17:43
@TeaGuy: XDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odpisz
23 grudnia 2024, 17:44
@JaJestemZWami: prosimy autorkę o opinię: on nie ogarnął czy to ja jestem z...em?
Odpisz
23 grudnia 2024, 19:29
@Pietrek360: możlowe że ja nie ogarnąłem
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2024, 19:32
@Pietrek360: Nie chce być niemiła
>.<
Odpisz
23 grudnia 2024, 20:12
@JaJestemZWami: dla kogo?
Odpisz
23 grudnia 2024, 20:13
@Pietrek360: dlaa wszystkich
Odpisz
23 grudnia 2024, 20:14
@JaJestemZWami: wziąłem to do wiadomości
Odpisz
6 lipca 2024, 11:29
Wydałem 80% mojej wypłaty. Mieszkam w domu rodzinnym.
Odpisz
6 lipca 2024, 10:40
Wystarczy 10zł koperta nie jest podpisana a ty mozeesz sie nażreć i napic za darmo
Odpisz