Oczywiście multiplayer to inna sprawa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dobrze czasem się oderwać
Nigdy na to nie wpadną
Tymi się chodzi
Jeszcze jak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lipca 2024, 22:12
Nrel.
Jestem tryhardem i przejście gry na kodach jest dla mnie zbyt małym wyzwaniem
Niektóre gry mają zbyt łatwy tryb nightcore, albo co tam mają pod nazwą własną
Odpisz
11 lipca 2024, 22:14
@JaJestemZWami: nightcore 💪
Odpisz
11 lipca 2024, 22:14
@JaJestemZWami:
Poziom trudności: mein leben 💀💀
Odpisz
18 lipca 2024, 13:42
poziom trudności: Bydgoszcz ☠️
Odpisz
20 lipca 2024, 12:57
@JaJestemZWami: Tu doszło do sigmy
Odpisz
16 lipca 2024, 14:00
Rel , w większości gier moje przejścia wyglądają tak:
1-poziom normalny . Poznanie gry , fabuły , przedmiotów itd.
2-Nowa gra+ . Wręcz Speedrun głównego wątku na najwyższym poziomie trudności.
3-powrót do płynnej zmiany poziomu trudności (często zmiana na najniższy), próba wymaksowania przedmiotów.
Odpisz
14 lipca 2024, 22:33
Grywam ostatnio w amonga z randomami, dacie wiarę że w tak prostej grze używają dekle cheatów?
Odpisz
14 lipca 2024, 22:32
Rel, ale nie zawsze, tzn. nie w każdej grze próbuję cheatów, no i to jest jak już dopiero, gdy wiem jak wykonać zadanie, albo gdy jest ono zbyt trudne, albo jeśli jest to kasa w simsach, to nie ma reguły, że dopiero stawiam chałupę.
Odpisz
14 lipca 2024, 20:32
Jak możesz dobrze się bawić i nie grać na najwyższym hardcore poziomie trudności 😡😡😡 nie nadajesz się do gier jak są za trudne literalnie usun gre 😡
Odpisz
11 lipca 2024, 22:11
Jesteście niewiarygodnie słabi
Odpisz
11 lipca 2024, 22:11
@Konto_nieusuniete: tato nie mów tak do nas i do mamy
Odpisz
11 lipca 2024, 22:13
I CYK MYK JEB Z POL OBROTU DLA DZIECKA I MATKI.
~ Tak jak mówiłem jesteście słabi
Odpisz
11 lipca 2024, 22:37
@Konto_nieusuniete: a my tobie odebralismy jadra
Odpisz
11 lipca 2024, 22:40
@BlackMorbius61: Wiem, wiem, nie musisz się tłumaczyć
Ja też byłbym zazdrosny gdybym ich nie miał
Odpisz
14 lipca 2024, 19:56
@JaJestemZWami: @Konto_nieusuniete: Odpoczynek i przyjemność to nie jest słabość.
A niepotrzebne utrudnienia i wysiłek to nie jest siła.
Coraz bardziej zaczynam rozumieć że ktoś cię bardzo skrzywdził i bardzo ci współczuję.
Odpisz
11 lipca 2024, 23:41
Ale przechodzenie oryginalnej gry sprawia Ci większe poczucie frajdy i zwycięstwa, że to osiągnąłeś samodzielnie. A poza tym gry powinny mieć dla gracza pewne wyzwanie.
Odpisz
14 lipca 2024, 19:23
@Papasmerf44: literalnie nie
Odpisz
14 lipca 2024, 19:40
@Papasmerf44: Nie każdy gra dla wyzwania.
Odpisz
14 lipca 2024, 19:53
@Papasmerf44: Jeśli tobie sprawia to większą przyjemność, to graj tak i to spoko. Jeśli komuś większą przyjemność sprawia ułatwienie sobie rozgrywki albo zabawa w boga, to też spoko i niech tak gra :)
Odpisz
18 lipca 2024, 13:42
@Anantashesha: Miałam bekę kiedy włączyłam dużo cheatów do Mario i zaczął lewitować, robiąc w tym samym czasie breakdance. Oglądałam niektóre filmiki na YT i ktoś włączył cheaty gdzie Mario chodzi po wodzie jak Jezus :XDDD
Odpisz
18 lipca 2024, 13:48
@Ministerka: Piękne xd
Odpisz
14 lipca 2024, 19:24
turbohardkorze w single w które gram, ale w pełni rozumiem ludzi wypoczywających przy grach
Odpisz
12 lipca 2024, 12:54
W multiplayer też
Odpisz
14 lipca 2024, 19:07
@Exzit1: w multiplayer naruszasz przestrzeń innych graczy
Więc cheatowanie w multi, no jest słabe
Odpisz
14 lipca 2024, 21:38
@piotrkacz: no chyba że wszyscy cheatują, wtedy dupkiem jest ten kto to robi lepiej
Odpisz
11 lipca 2024, 23:32
Nienawidzę limitowania ekwipunku gracza poprzez wagę
Dlatego prawiw zawsze gsy jest taka możliwość to pozbywam się tego limitu
Odpisz
11 lipca 2024, 22:10
Rel
Odpisz
11 lipca 2024, 22:09
Przyjemnośćq
Odpisz