@dooomslayer: dla tych co nie wiedzą to Niezatapialny Sam (Tak naprawdę to Oscar). Był on maskotką na okręcie Bismarcka. Udało mu się przeżyć 3 razy na statkach które były zatapiane czyli na Bismarcku, Kriegsmarine oraz na Royal Navy i żeby doprecyzować on był tylko 3 razy na morzu wtedy. Zmarł on 1955 roku ze starości "W domu dla marynarzy" w Belfaście w Irlandii
Komentarze
Odśwież21 lipca 2024, 00:23
Rel, koty takie są
Odpisz
14 lipca 2024, 21:32
Po prostu nikt go nie nakarmił
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2024, 21:37
@Hermrona: Raczej dlatego że czarny jest
Odpisz
13 lipca 2024, 15:00
Tymczasem ten kot
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2024, 15:07
@dooomslayer: dla tych co nie wiedzą to Niezatapialny Sam (Tak naprawdę to Oscar). Był on maskotką na okręcie Bismarcka. Udało mu się przeżyć 3 razy na statkach które były zatapiane czyli na Bismarcku, Kriegsmarine oraz na Royal Navy i żeby doprecyzować on był tylko 3 razy na morzu wtedy. Zmarł on 1955 roku ze starości "W domu dla marynarzy" w Belfaście w Irlandii
Odpisz
13 lipca 2024, 21:51
@Nikodem8378: A Może Oskar to była ostatnia torpeda Bismarcka, która miała zatopic jakikolwiek okręt RN na który by się pojawiła?
Odpisz