@Darwidx: podziwiam ludzi pijących Zbyszko. Nie wiem jak było wcześniej, ale obecnie napój ten zawiera zbyt dużo substancji słodzących. Niezależnie od tego, jak bardzo będę szorować po nim zęby, to posmak słodki zostaje jeszcze na kilka dni. Jeżeli chodzi o napoje bardziej znane międzynarodowo jak chociażby coca-cola zero, pepsi zero czy inne napoje takich marek, zawierające substancje słodzące, to tego problemu nie mam. Środki posmak znika dość szybko
@Zbanowany_jejak: Zbyszko zawsze zawierało tyle cukru co tymbark przeciętnie, może różnica między naszymi zdaniami wynika z tego, że człowiek z wiekiem odczuwa słodki smak mocniej, dlatego moja mam nie nawidzi lodów bo mówi że są zbyt Słodkie, ja tam od młodości piłem od czasu do czasu Zbyszko i mam wciąż tylko 20 lat więc nie czuje tego efektu tutaj w ogóle, bardzo dobrze smakuje ich wersja gazowanego soku w porównaniu do Tymbarka, nawet w porówaniu z Fantą/Mirandą Zbyszko prezentuje się lepiej i ma szerszy dostęp do większej gamy smaków ale możliwe, że masz rację że z czasem będzie to za słodkie.
@Darwidx: źle się zrozumieliśmy. Nie mam nic do cukru. Mówię o substancjach słodzących, które zostawiają słodki posmak w ustach nawet wiele godzin po wypiciu. Cukier nie ma tego efektu
@Zbanowany_jejak: Wsumie to teraz zwróciłeś mi uwagę ale oni dodają zarówno cukier jak i zamienniku cukru, ciekawe. Sacharyny i Acesulfam K o ile kojarzę są przynajmniej zdrowsze niż Aspartam, więc napewno Zbyszko>Cola Zero/Pepsi Max ale do problemu się nie zwrócę, totalnie tego nie odczuwam.
@Zbanowany_jejak: Zbyszko cytrynowy kiedyś był zdecydowanie inny i nie miał wspomnianego posmaku. Co do innych wersji smakowych to się nie wypowiem, ale cytrynowy na pewno był lepszy
Komentarze
Odśwież1 września 2024, 18:00
Odpisz
28 sierpnia 2024, 23:49
Soki im wyszły najlepiej, królem polskich gazowanych napojów jednak zawsze będzię Zbyszko 😎
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2024, 06:33
@Darwidx: podziwiam ludzi pijących Zbyszko. Nie wiem jak było wcześniej, ale obecnie napój ten zawiera zbyt dużo substancji słodzących. Niezależnie od tego, jak bardzo będę szorować po nim zęby, to posmak słodki zostaje jeszcze na kilka dni. Jeżeli chodzi o napoje bardziej znane międzynarodowo jak chociażby coca-cola zero, pepsi zero czy inne napoje takich marek, zawierające substancje słodzące, to tego problemu nie mam. Środki posmak znika dość szybko
Odpisz
31 sierpnia 2024, 07:30
@Zbanowany_jejak: słodki* posmak
Odpisz
31 sierpnia 2024, 14:09
@Zbanowany_jejak: Zbyszko zawsze zawierało tyle cukru co tymbark przeciętnie, może różnica między naszymi zdaniami wynika z tego, że człowiek z wiekiem odczuwa słodki smak mocniej, dlatego moja mam nie nawidzi lodów bo mówi że są zbyt Słodkie, ja tam od młodości piłem od czasu do czasu Zbyszko i mam wciąż tylko 20 lat więc nie czuje tego efektu tutaj w ogóle, bardzo dobrze smakuje ich wersja gazowanego soku w porównaniu do Tymbarka, nawet w porówaniu z Fantą/Mirandą Zbyszko prezentuje się lepiej i ma szerszy dostęp do większej gamy smaków ale możliwe, że masz rację że z czasem będzie to za słodkie.
Odpisz
31 sierpnia 2024, 14:12
@Darwidx: źle się zrozumieliśmy. Nie mam nic do cukru. Mówię o substancjach słodzących, które zostawiają słodki posmak w ustach nawet wiele godzin po wypiciu. Cukier nie ma tego efektu
Odpisz
31 sierpnia 2024, 14:15
@Zbanowany_jejak: Wsumie to teraz zwróciłeś mi uwagę ale oni dodają zarówno cukier jak i zamienniku cukru, ciekawe. Sacharyny i Acesulfam K o ile kojarzę są przynajmniej zdrowsze niż Aspartam, więc napewno Zbyszko>Cola Zero/Pepsi Max ale do problemu się nie zwrócę, totalnie tego nie odczuwam.
Odpisz
1 września 2024, 02:59
@Zbanowany_jejak: Zbyszko cytrynowy kiedyś był zdecydowanie inny i nie miał wspomnianego posmaku. Co do innych wersji smakowych to się nie wypowiem, ale cytrynowy na pewno był lepszy
Odpisz
30 sierpnia 2024, 22:20
No mi właśnie to colove nie smakowało. Za to do rudej jako uzupełnienie drinka było całkiem dobre.
Odpisz
28 sierpnia 2024, 21:59
imo cola od tymbarka bardzo dobra
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2024, 01:00
@MichalGo27: smak przypomina mi te żelki o smaku coli
Odpisz
28 sierpnia 2024, 21:45
O co chodzi z tymi memami w fabryce?
Odpisz
28 sierpnia 2024, 22:00
@Fricher: o nic, szablon do gadania o zmianach
Odpisz
28 sierpnia 2024, 21:55
Odpisz
28 sierpnia 2024, 21:44
Myślałem, że pmackowiakopl jest opem
Odpisz
28 sierpnia 2024, 21:23
I guess we doin some gased shit now
Odpisz
28 sierpnia 2024, 21:17
Uwielbiam to
Odpisz