memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
1 marca 2025, 08:55
Ja też...
Odpisz
Edytowano - 27 lutego 2025, 11:48
Która godzina? Pękła sprężyna,dla takich smarków nie ma zegarków.
Edytowano - 23 lutego 2025, 20:12
A ja mam takie: "Płoną wioski w Salwadorze Chłopi się pieką z ziemniakami Zgw*łcone kobiety leżą na dworze Weseli chłopcy ścigają się czołgami Oglądajcie straszny nowy O Salwadorze film kolorowy Ludzie patrzcie jak wesoło Martwe dzieci leżą wokoło Dzieci są głodne i bardzo leniwe Wojsko ma z nimi dużo uciechy Mordują wszystkie które są żywe Bagnetami poszerzają im uśmiechy Oglądajcie straszny nowy O Salwadorze film kolorowy Ludzie patrzcie jak wesoło Martwe dzieci leżą wokoło Ogólna radość i duży entuzjazm Ludzie się cieszą że głowy spadają W pocie czoła i z dużym wysiłkiem Żołnierze następnych do nieba wysyłają Oglądajcie straszny nowy O Salwadorze film kolorowy Ludzie patrzcie jak wesoło Martwe dzieci leżą wokoło Tam jest wesoło i coś się dzieje Chcę tam pojechać na wakacje U nas ciągle nudą wieje A w Salwadorze co dzień sensacje Oglądajcie straszny nowy O Salwadorze film kolorowy Ludzie patrzcie jak wesoło Martwe dzieci leżą wokoło"
23 lutego 2025, 20:14
@rumcajschr: uwielbiam poezje
23 lutego 2025, 20:16
@NightHunter31: W zasadzie to jest to piosenka
@rumcajschr: mimo wszystko to sztuka
Edytowano - 23 lutego 2025, 20:08
Za moich czasów zbrodnie wojenne popełniało sie w bośni i Hercegowinie
23 lutego 2025, 20:10
@Rebelian_Chaosu: ja popełniałem i w bośni i w gwatemli i czeczeni i w palestynie wiec nie wypowiadaj się na temat dzisiejszej młodzieży skoro lepszy nie jesteś
23 lutego 2025, 20:15
@jbartosik: a czy ja powiedziałem że zbrodnie popełniałem tylko tam
@Rebelian_Chaosu: przepraszam tak to zrozumiałem, zwracam honor
23 lutego 2025, 20:05
Wygląda na to że jeja zdrowieje
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież1 marca 2025, 08:55
Ja też...
Odpisz
Edytowano - 27 lutego 2025, 11:48
Która godzina?
Pękła sprężyna,dla takich smarków nie ma zegarków.
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2025, 20:12
A ja mam takie:
"Płoną wioski w Salwadorze
Chłopi się pieką z ziemniakami
Zgw*łcone kobiety leżą na dworze
Weseli chłopcy ścigają się czołgami
Oglądajcie straszny nowy
O Salwadorze film kolorowy
Ludzie patrzcie jak wesoło
Martwe dzieci leżą wokoło
Dzieci są głodne i bardzo leniwe
Wojsko ma z nimi dużo uciechy
Mordują wszystkie które są żywe
Bagnetami poszerzają im uśmiechy
Oglądajcie straszny nowy
O Salwadorze film kolorowy
Ludzie patrzcie jak wesoło
Martwe dzieci leżą wokoło
Ogólna radość i duży entuzjazm
Ludzie się cieszą że głowy spadają
W pocie czoła i z dużym wysiłkiem
Żołnierze następnych do nieba wysyłają
Oglądajcie straszny nowy
O Salwadorze film kolorowy
Ludzie patrzcie jak wesoło
Martwe dzieci leżą wokoło
Tam jest wesoło i coś się dzieje
Chcę tam pojechać na wakacje
U nas ciągle nudą wieje
A w Salwadorze co dzień sensacje
Oglądajcie straszny nowy
O Salwadorze film kolorowy
Ludzie patrzcie jak wesoło
Martwe dzieci leżą wokoło"
Odpisz
23 lutego 2025, 20:14
@rumcajschr: uwielbiam poezje
Odpisz
23 lutego 2025, 20:16
@NightHunter31: W zasadzie to jest to piosenka
Odpisz
23 lutego 2025, 20:16
@rumcajschr: mimo wszystko to sztuka
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2025, 20:08
Za moich czasów zbrodnie wojenne popełniało sie w bośni i Hercegowinie
Odpisz
23 lutego 2025, 20:10
@Rebelian_Chaosu: ja popełniałem i w bośni i w gwatemli i czeczeni i w palestynie wiec nie wypowiadaj się na temat dzisiejszej młodzieży skoro lepszy nie jesteś
Odpisz
23 lutego 2025, 20:15
@jbartosik: a czy ja powiedziałem że zbrodnie popełniałem tylko tam
Odpisz
23 lutego 2025, 20:16
@Rebelian_Chaosu: przepraszam tak to zrozumiałem, zwracam honor
Odpisz
23 lutego 2025, 20:05
Wygląda na to że jeja zdrowieje
Odpisz
23 lutego 2025, 20:05
Odpisz