Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar satoshi12345

10 marca 2025, 17:27

Chyba Pimpek ale pewien nie jestem

Avatar Annika1

27 lutego 2025, 10:53

Azor?

Avatar Figarus

27 lutego 2025, 14:35

@Annika1: Nie no, Pikuś.

Avatar Annika1

27 lutego 2025, 15:42

@Figarus: a Pikuś, to nie był ten pies z "Balto"?

Avatar Figarus

27 lutego 2025, 19:29

@Annika1: Nie mam pojęcia czym jest Balto. W mojej rodzinie każdy pies wabił się Pikuś. Nawet suczki.

Avatar Annika1

28 lutego 2025, 07:36

@Figarus: "Balto – amerykański film animowany z 1995 roku, opowiadający o losach psa Balto."
Obstawiałam, że chociaż po kontekście mema wyłapiesz.

Ty a jak mieliście kilka psów naraz?

Avatar Figarus

28 lutego 2025, 09:47

@Annika1: Zawsze był tylko jeden.

Avatar Annika1

28 lutego 2025, 12:53

@Figarus: a to ok. Bo inaczej byłoby ciut zamieszania

Avatar Figarus

28 lutego 2025, 16:18

@Annika1: Wiesz, obecnie mamy pierwszą suczkę za mojego życia. Kiedy dziadkowie przywieźli ją z schroniska moje pierwsze pytanie brzmiało:
-Dziadziuś, a jak ją nazwiemy?
-No jak, Pikuś.
-Aleee... To suka. Były już samiczki zanim się urodziłem?
-No.
-I jak nazywaliście?
-Pikuś. To już trzecia suka w naszym domu.
-O⁠_⁠o

Avatar Annika1

28 lutego 2025, 17:11

@Figarus: Tradycja dobra jak każda inna :)

Avatar chleb_pszenny

27 lutego 2025, 17:03

No to w końcu jak się nazywa?

Avatar Narzeczona_Lucky_Luke_a

27 lutego 2025, 15:00

Ale jak się nazywał ten chłopiec z Reksia serio pytam

Avatar Annika1

27 lutego 2025, 15:50

@Narzeczona_Lucky_Luke_a: "Nie wiadomo jak się nazywa, lecz w książeczkach nosił imiona Adaś i Mateusz, zaś w Wesołym Przedszkolu Reksia nazywali go Jasiem."
Dzięki tobie dowiedziałam się że Reksio ma własną wiki

Avatar Lukisss123

27 lutego 2025, 11:17

Jak się nazywali główni bohaterowie Bolka i Lolka?

Avatar Vodka_Drinker

27 lutego 2025, 13:06

@Lukisss123: Lech Wałęsa i Wojciech Jaruzelski

Avatar Rebelian_Chaosu

Edytowano - 27 lutego 2025, 10:08

Skipper

Avatar Zombifikowanie

24 lutego 2025, 12:06

Ej jak nazywał się król lemurów z niech żyje król Julian

Avatar majonez_winiary

27 lutego 2025, 10:00

Avatar
SpoconaCebula

23 lutego 2025, 12:22

Bolek

Avatar proto_typu_EF

23 lutego 2025, 12:02

Kretes

Avatar
Konto usunięte

23 lutego 2025, 11:45

Kari-Mata Hari

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar majonez_winiary
Dodane przez: majonez_winiary

Pilne

To by wystarczyło

A, okej

Pozdrawiam świetliki

Fajnie że odpowiedzieli

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka