@Annika1: Wiesz, obecnie mamy pierwszą suczkę za mojego życia. Kiedy dziadkowie przywieźli ją z schroniska moje pierwsze pytanie brzmiało:
-Dziadziuś, a jak ją nazwiemy?
-No jak, Pikuś.
-Aleee... To suka. Były już samiczki zanim się urodziłem?
-No.
-I jak nazywaliście?
-Pikuś. To już trzecia suka w naszym domu.
-O_o
@Narzeczona_Lucky_Luke_a: "Nie wiadomo jak się nazywa, lecz w książeczkach nosił imiona Adaś i Mateusz, zaś w Wesołym Przedszkolu Reksia nazywali go Jasiem."
Dzięki tobie dowiedziałam się że Reksio ma własną wiki
Komentarze
Odśwież10 marca 2025, 17:27
Chyba Pimpek ale pewien nie jestem
Odpisz
27 lutego 2025, 10:53
Azor?
Odpisz
27 lutego 2025, 14:35
@Annika1: Nie no, Pikuś.
Odpisz
27 lutego 2025, 15:42
@Figarus: a Pikuś, to nie był ten pies z "Balto"?
Odpisz
27 lutego 2025, 19:29
@Annika1: Nie mam pojęcia czym jest Balto. W mojej rodzinie każdy pies wabił się Pikuś. Nawet suczki.
Odpisz
28 lutego 2025, 07:36
@Figarus: "Balto – amerykański film animowany z 1995 roku, opowiadający o losach psa Balto."
Obstawiałam, że chociaż po kontekście mema wyłapiesz.
Ty a jak mieliście kilka psów naraz?
Odpisz
28 lutego 2025, 09:47
@Annika1: Zawsze był tylko jeden.
Odpisz
28 lutego 2025, 12:53
@Figarus: a to ok. Bo inaczej byłoby ciut zamieszania
Odpisz
28 lutego 2025, 16:18
@Annika1: Wiesz, obecnie mamy pierwszą suczkę za mojego życia. Kiedy dziadkowie przywieźli ją z schroniska moje pierwsze pytanie brzmiało:
-Dziadziuś, a jak ją nazwiemy?
-No jak, Pikuś.
-Aleee... To suka. Były już samiczki zanim się urodziłem?
-No.
-I jak nazywaliście?
-Pikuś. To już trzecia suka w naszym domu.
-O_o
Odpisz
28 lutego 2025, 17:11
@Figarus: Tradycja dobra jak każda inna :)
Odpisz
27 lutego 2025, 17:03
No to w końcu jak się nazywa?
Odpisz
27 lutego 2025, 15:00
Ale jak się nazywał ten chłopiec z Reksia serio pytam
Odpisz
27 lutego 2025, 15:50
@Narzeczona_Lucky_Luke_a: "Nie wiadomo jak się nazywa, lecz w książeczkach nosił imiona Adaś i Mateusz, zaś w Wesołym Przedszkolu Reksia nazywali go Jasiem."
Dzięki tobie dowiedziałam się że Reksio ma własną wiki
Odpisz
27 lutego 2025, 11:17
Jak się nazywali główni bohaterowie Bolka i Lolka?
Odpisz
27 lutego 2025, 13:06
@Lukisss123: Lech Wałęsa i Wojciech Jaruzelski
Odpisz
Edytowano - 27 lutego 2025, 10:08
Skipper
Odpisz
24 lutego 2025, 12:06
Ej jak nazywał się król lemurów z niech żyje król Julian
Odpisz
27 lutego 2025, 10:00
@Zombifikowanie: mort
Odpisz
23 lutego 2025, 12:22
Bolek
Odpisz
23 lutego 2025, 12:02
Kretes
Odpisz
23 lutego 2025, 11:45
Kari-Mata Hari
Odpisz