Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Konto_nieusuniete

25 lutego 2025, 17:03

Mówisz o tym jakby to było coś złego

Praktycznie nie da się przedawkować białka

Avatar Jefte

25 lutego 2025, 17:17

@Konto_nieusuniete: białka nigdy za wiele

Avatar Diefant

25 lutego 2025, 17:25

@Konto_nieusuniete: Dość łatwo przedawkować ale nie jest to groźne. Zazwyczaj pogorszy ci się tylko kondycja skóry. Żeby stało się coś wiecej musisz być zdrowym po.....

Avatar Konto_nieusuniete

25 lutego 2025, 17:26

@Diefant: A to nie tak, że nerki siadają? Nie słyszałem o wpływie nadmiaru białka na skórę

Avatar Diefant

25 lutego 2025, 17:31

@Konto_nieusuniete: To też ale to już muszą być jakieś na prawde nieracjonalne ilości. Chyba, że masz chore nerki ale zakładam przypadek zdrowej osoby.

O skórze powiedział mi dermatolog i miał racje bo potem faktycznie wyszedł mi dość wysoko poza normą poziom jak sprawdziłem + jak poczytałem to faktycznie tak jest

Avatar Konto_nieusuniete

25 lutego 2025, 17:36

@Diefant: A w czym ci wyszło to białko? Jak we krwi to umierasz lol

Avatar Diefant

25 lutego 2025, 17:46

@Konto_nieusuniete: O czym ty mówisz xD. Przecież białko we krwii jest naturalne, a od hiperproteinemii się nie umiera. Ale z krwii bo tak nie wyjdzie coś takiego. Analiza składu ciała bioimpedancją. Ilość protein była wyższa w stosunku do mięśni niż norma. Przeciętnie dorośli mają do 18%, może i ilość mięśni wyższła wyższa niż średnia ale ja miałem 24,6%

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2025, 18:22

@Konto_nieusuniete: chyba pomyliłeś z białkiem w moczu ale to też nie gwarantuje śmierci tylko oznacza problemy z nerkami, za duża ilość białka jest trawiona ale może skutkować tak zwanym "zamuleniem", jeśli została przyjęta jednorazowo, jeśli ogólnie jest go za dużo to może to powodować pewne problemy ale nie jest skrajnie nie bezpieczne gorsze mogą być za wysokie poziomy innych mikrelementów, jak musiałem w pierwszym semestrze wkuwać skutki przedawkowania witamin to już chyba nigdy nie będe brał suplementów

Avatar Vodka_Drinker

27 lutego 2025, 17:03

*sterydy

Avatar Rebelian_Chaosu

25 lutego 2025, 16:49

A to co picie wody robi z waszym ciałem

Avatar Waldemir50

25 lutego 2025, 16:52

@Rebelian_Chaosu: A to co nie picie wody robi z waszym ciałem

Avatar
SpoconaCebula

25 lutego 2025, 17:09

@Waldemir50: zamienia mnie w szkieleta? Od dzisiaj nie piję wody

Avatar Anantashesha

27 lutego 2025, 11:35

@Rebelian_Chaosu: Co nadmiar wody robi z twoim organizmem:

Avatar pvp17

27 lutego 2025, 13:32

zrób to na straszdziernik polecam bardziej

Avatar Anantashesha

27 lutego 2025, 11:32

Organizm zniszczony jeszcze gorzej.

Avatar mrak4

25 lutego 2025, 18:07

imagine używać jakiś sterydów i ryzykować, jak masz legalne sterydy pod ręką (kurczaki)

Avatar mafiax2006

25 lutego 2025, 17:56

Sam Żulek

Avatar BlackMorbius61

25 lutego 2025, 17:03

(wciągnął trzy butle białka, a nie potrafi podnieść patyka)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Jefte
Dodane przez: Jefte

To się nie może nie udać

Ikony

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Fergus

Nie są aż takie pyszne

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka