@Konto_nieusuniete: Dość łatwo przedawkować ale nie jest to groźne. Zazwyczaj pogorszy ci się tylko kondycja skóry. Żeby stało się coś wiecej musisz być zdrowym po.....
@Konto_nieusuniete: To też ale to już muszą być jakieś na prawde nieracjonalne ilości. Chyba, że masz chore nerki ale zakładam przypadek zdrowej osoby.
O skórze powiedział mi dermatolog i miał racje bo potem faktycznie wyszedł mi dość wysoko poza normą poziom jak sprawdziłem + jak poczytałem to faktycznie tak jest
@Konto_nieusuniete: O czym ty mówisz xD. Przecież białko we krwii jest naturalne, a od hiperproteinemii się nie umiera. Ale z krwii bo tak nie wyjdzie coś takiego. Analiza składu ciała bioimpedancją. Ilość protein była wyższa w stosunku do mięśni niż norma. Przeciętnie dorośli mają do 18%, może i ilość mięśni wyższła wyższa niż średnia ale ja miałem 24,6%
@Konto_nieusuniete: chyba pomyliłeś z białkiem w moczu ale to też nie gwarantuje śmierci tylko oznacza problemy z nerkami, za duża ilość białka jest trawiona ale może skutkować tak zwanym "zamuleniem", jeśli została przyjęta jednorazowo, jeśli ogólnie jest go za dużo to może to powodować pewne problemy ale nie jest skrajnie nie bezpieczne gorsze mogą być za wysokie poziomy innych mikrelementów, jak musiałem w pierwszym semestrze wkuwać skutki przedawkowania witamin to już chyba nigdy nie będe brał suplementów
Komentarze
Odśwież25 lutego 2025, 17:03
Mówisz o tym jakby to było coś złego
Praktycznie nie da się przedawkować białka
Odpisz
25 lutego 2025, 17:17
@Konto_nieusuniete: białka nigdy za wiele
Odpisz
25 lutego 2025, 17:25
@Konto_nieusuniete: Dość łatwo przedawkować ale nie jest to groźne. Zazwyczaj pogorszy ci się tylko kondycja skóry. Żeby stało się coś wiecej musisz być zdrowym po.....
Odpisz
25 lutego 2025, 17:26
@Diefant: A to nie tak, że nerki siadają? Nie słyszałem o wpływie nadmiaru białka na skórę
Odpisz
25 lutego 2025, 17:31
@Konto_nieusuniete: To też ale to już muszą być jakieś na prawde nieracjonalne ilości. Chyba, że masz chore nerki ale zakładam przypadek zdrowej osoby.
O skórze powiedział mi dermatolog i miał racje bo potem faktycznie wyszedł mi dość wysoko poza normą poziom jak sprawdziłem + jak poczytałem to faktycznie tak jest
Odpisz
25 lutego 2025, 17:36
@Diefant: A w czym ci wyszło to białko? Jak we krwi to umierasz lol
Odpisz
25 lutego 2025, 17:46
@Konto_nieusuniete: O czym ty mówisz xD. Przecież białko we krwii jest naturalne, a od hiperproteinemii się nie umiera. Ale z krwii bo tak nie wyjdzie coś takiego. Analiza składu ciała bioimpedancją. Ilość protein była wyższa w stosunku do mięśni niż norma. Przeciętnie dorośli mają do 18%, może i ilość mięśni wyższła wyższa niż średnia ale ja miałem 24,6%
Odpisz
27 lutego 2025, 18:22
@Konto_nieusuniete: chyba pomyliłeś z białkiem w moczu ale to też nie gwarantuje śmierci tylko oznacza problemy z nerkami, za duża ilość białka jest trawiona ale może skutkować tak zwanym "zamuleniem", jeśli została przyjęta jednorazowo, jeśli ogólnie jest go za dużo to może to powodować pewne problemy ale nie jest skrajnie nie bezpieczne gorsze mogą być za wysokie poziomy innych mikrelementów, jak musiałem w pierwszym semestrze wkuwać skutki przedawkowania witamin to już chyba nigdy nie będe brał suplementów
Odpisz
27 lutego 2025, 17:03
*sterydy
Odpisz
25 lutego 2025, 16:49
A to co picie wody robi z waszym ciałem
Odpisz
25 lutego 2025, 16:52
@Rebelian_Chaosu: A to co nie picie wody robi z waszym ciałem
Odpisz
25 lutego 2025, 17:09
@Waldemir50: zamienia mnie w szkieleta? Od dzisiaj nie piję wody
Odpisz
27 lutego 2025, 11:35
@Rebelian_Chaosu: Co nadmiar wody robi z twoim organizmem:
Odpisz
27 lutego 2025, 13:32
zrób to na straszdziernik polecam bardziej
Odpisz
27 lutego 2025, 11:32
Organizm zniszczony jeszcze gorzej.
Odpisz
25 lutego 2025, 18:07
imagine używać jakiś sterydów i ryzykować, jak masz legalne sterydy pod ręką (kurczaki)
Odpisz
25 lutego 2025, 17:56
Sam Żulek
Odpisz
25 lutego 2025, 17:03
(wciągnął trzy butle białka, a nie potrafi podnieść patyka)
Odpisz