Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TyrannosaurusRex

Edytowano - 20 sierpnia 2014, 18:23

Dobrze. Jaką najpierw chcesz? O Slendermanie, czy może The Rake?

Avatar POOTIS

20 sierpnia 2014, 21:49

@TyrannosaurusRex: Kolejny fan creepypast widzę.Jak sie natym znasz to mi wyślij wiadomość po mojego skype.

Avatar TyrannosaurusRex

21 sierpnia 2014, 12:15

@POOTIS: Nie taki fan. Ale lubię od czasu do czasu przeczytać jakąś dobrą.

Avatar POOTIS

21 sierpnia 2014, 15:46

@TyrannosaurusRex: Poleca laughting jack

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2014, 20:05

@TyrannosaurusRex: co to creepasty? nie chce mi się w googlach szukać

Avatar TyrannosaurusRex

21 sierpnia 2014, 20:31

Straszne historyjki. Ale nie wszystkie są takie straszne. Czasem towarzyszy im zdjęcie.

Avatar POOTIS

21 sierpnia 2014, 20:53

@TyrannosaurusRex: Poleć mi jakąś fajną

Avatar TyrannosaurusRex

24 sierpnia 2014, 14:21

@POOTIS: Jak na razie na bardzą straszną nie trafiłem. Chyba się na nie uodporniłem. Jak znajdę jakąś dam znać.

Avatar biedronaaaaaa

22 października 2014, 13:58

@TyrannosaurusRex: for you Jane The Killer

Avatar ImALittleDemon12

13 października 2015, 15:44

@POOTIS: BenDowmen

Avatar borixon

21 sierpnia 2014, 20:08

...o kocie co palił fajkę..?

Avatar Bellsprout

21 sierpnia 2014, 20:13

@borixon: ...a kocica papierosa...

Avatar Pusheenka

12 maja 2015, 21:52

@Bellsprout: Upaliła kawał nosa...

Avatar Bellsprout

13 maja 2015, 19:01

@Pusheenka: ...Szybko, szybko! Po doktora!...

Avatar Pusheenka

13 maja 2015, 21:19

@Bellsprout: ...Bo kocica barbzo chora!...

Avatar Bellsprout

13 maja 2015, 21:35

@Pusheenka: ...Przyszedł doktor z lekarstwami,...

Avatar Pusheenka

14 maja 2015, 22:08

@Bellsprout: Dalej nie pamiętam ;-;

Avatar lol30pl

21 sierpnia 2014, 20:51

Pewnego razu w lodówce skończyła się szynka...

Avatar biedronaaaaaa

22 października 2014, 13:34

@lol30pl: i pies cie zabił Koniec XD

Avatar Ami_v102

22 sierpnia 2014, 08:33

Pewnego razu był sobie piesek, taki jak ty! I ten piesek poszedł do sąsiada po trochę cukru. Sąsiad nie wiedział o co chodzi bo piesek tylko szczekał. Piesek po długich oczekiwaniach wszedł do domu Sąsiada i pokazywał swoim noskiem Cukier w torebce. Sąsiad dał mu do pyska cukier. Piesek jak najszybszym tępię pobiegł do domu swojego pana. Piesek odłożył na chwilkę cukier w torebce i zaszczekał do drzwi. Jak jego pan otworzył drzwi, piesek szybko wziął torebkę z cukrem i próbował dać panu na rękę. Jego pan wziął torebkę i bardzo podziękował. Za to dał mu prezent który miał być na urodziny, to była Ogromna,twarda i świeża kość. Koniec :3

Avatar sonia123

22 sierpnia 2014, 09:12

@Ami_v102: fajna bajka

Avatar wojteko65

22 sierpnia 2014, 07:51

jaki słodziśny

Avatar Kubek262

22 sierpnia 2014, 07:50

Ok to może o pewnej Chińskiej restauracji?

Avatar Martinka57

21 sierpnia 2014, 21:26

...Pewnego razu grupa szalonych naukowców próbujących dokonać trochę niewiarygodnej interpretacji figury retorycznej. Eksperyment ten przeprowadzono niemalże natychmiast po zakończeniu II wojny światowej i wydaje się pasować do długiego szeregu dziwnych eksperymentów przeprowadzanych przez nazistów. W skrócie chcieli dać człowiekowi moc boga czyli nieśmiertelność. . (Skracając historię do minimum) Używali chorych dzieci z sierocińca po pewnym czasie zaczęli używać też pracowników. Jakieś tam dziecko porzucili w lesie za sierocińcem i bla bla bla. Coś poszło nie tak i pewnego razu jak wchodzą do dzieci to one się pytają czy chcą z nimi zagrać połowa się zgodziła reszta uciekła podobno dzieci nada można spotkać w tym sierocińcu jako nieśmiertelnych i można z nimi zagrać w grę na śmierć i życie. A teraz spać! (jak ktoś jest ciekawy historia nazywa się kagome kagome)

Avatar POOTIS

21 sierpnia 2014, 21:32

@Martinka57: czytałem

Avatar Flawless

21 sierpnia 2014, 21:35

@Martinka57: a nie chce mi się czytać xD

Avatar sonia123

21 sierpnia 2014, 21:58

@Martinka57: o wow przeczytalam to xd

Avatar Flawless

21 sierpnia 2014, 21:35

Ciężko by odmówić :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Najwspanialszy spośród przedmiotów

A, okej

To by wystarczyło

Były nóżki, nie ma nóżek

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka