memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
2 maja 2025, 13:00
No cóż. Kasa się zgadza. Tak, lubię kreskówki Walaszka. Tak, jestem turpistą.
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2025, 22:59
Otyły pan już nawet 30% nie wyrabia
2 maja 2025, 12:24
@rozwalgo: A mi tam ,,Rycerze..." Się podobali. Tylko kurła mógł dać chociaż 2-4 odcinki więcej, bo serio był potencjał.
1 maja 2025, 21:38
Dla mnie Walaszek skończył się na "Blok Ekipie" i pierwszych trzech sezonach "Egzorcysty". Później zaczął robić tanią masówkę z tymi samymi żartami i wątkami bo wiedział ze ludzie i tak obejrzą i będą chwalić.
1 maja 2025, 21:32
Nie zapomnij o tym, że potwory przypominają genitalia.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież2 maja 2025, 13:00
No cóż. Kasa się zgadza.
Tak, lubię kreskówki Walaszka.
Tak, jestem turpistą.
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2025, 22:59
Otyły pan już nawet 30% nie wyrabia
Odpisz
2 maja 2025, 12:24
@rozwalgo: A mi tam ,,Rycerze..." Się podobali. Tylko kurła mógł dać chociaż 2-4 odcinki więcej, bo serio był potencjał.
Odpisz
1 maja 2025, 21:38
Dla mnie Walaszek skończył się na "Blok Ekipie" i pierwszych trzech sezonach "Egzorcysty".
Później zaczął robić tanią masówkę z tymi samymi żartami i wątkami bo wiedział ze ludzie i tak obejrzą i będą chwalić.
Odpisz
1 maja 2025, 21:32
Nie zapomnij o tym, że potwory przypominają genitalia.
Odpisz