Jak dobrze że reszta zespołu ciągle nimi jest, co nie? CO NIE??
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Nie są aż takie pyszne
Ładne rzeczy
Nie idź!
Przerwa na herbatkę
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lipca 2025, 07:03
Gorillaz
-jeden typ
-nie goryl
Odpisz
5 lipca 2025, 08:28
-2 kobiety
-1 kubek
Odpisz
9 lipca 2025, 12:42
@InDoroWeTrust: Okrutny czar:
- one man
- one jar
Odpisz
16 lipca 2025, 12:49
dwóch, jeszcze ten od obrazków
Odpisz
11 lipca 2025, 15:50
Był ale bo tym jak jakiś dzieciak wpadł mu na wybieg został zastrzelony
Odpisz
9 lipca 2025, 19:00
Ja kiedy dowiem się że Twenty One Pilots nie składa się z 21 pilotów
Odpisz
9 lipca 2025, 15:18
Ja kiedy dowiem się że Arctic Monkeys to nie arktyczne małpy tylko jakiś zespół. (całe życie w błędzie)
Odpisz
9 lipca 2025, 13:59
To tak jak Gang Albanii
- nie są gangiem
- nie są z albanii
Odpisz
9 lipca 2025, 13:38
Damian Alban Polskę zbaw
Odpisz
9 lipca 2025, 12:03
Dobrze, że chociaż reszta wokalistów jest gorylami.
Odpisz