Zawsze tak jest, przecież to nie tak że ja nie potrafię grać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Ładne rzeczy
Najbardziej realistyczny spośród modów
To się nie może nie udać
Nie są aż takie pyszne
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lipca 2025, 10:44
Zawsze mnie rozpi.....a ten fryc na wózku inwalidzkim
Odpisz
9 lipca 2025, 11:24
@PykciPykci: pojazd z lufą... to chyba się liczy jako czołg?
Odpisz
10 lipca 2025, 11:36
@niggiddu: bliżej już do samobieżnej pelotki- pancerza brak, a od bidy w niebo wycelujesz
Odpisz
6 lipca 2025, 11:53
Co k...a za film xD
Odpisz
9 lipca 2025, 16:55
@pawelec323232e2: podpinam się :v
Odpisz
9 lipca 2025, 18:10
@Hiholatek: Zio Adolfo in arte Führer (Loggerheads ang. tytuł), film z 1978, moment w filmie: 1:15:00
Odpisz
9 lipca 2025, 13:53
Tak się czuję jak w call of duty jest reset rang co sezon i muszę grać poniżej grand master 3, bo dopiero od tego poziomu ludzie coś grają
Odpisz
9 lipca 2025, 12:44
Wygląda jak odcinek "Latającego Cyrku Monty Phytona"
Odpisz
9 lipca 2025, 11:11
Tak obecnie wygląda armia Rosyjska "uwalniająca" Ukrainę.
Odpisz
5 lipca 2025, 10:16
Granie solo takie jest...
Odpisz